Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Esett valaki teherbe clostytól...

Esett valaki teherbe clostytól+tüszőrepesző injekciótól? . Ha igen hányadszorra sikerult?

Figyelt kérdés
koszi a választ

2012. febr. 8. 13:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Én csak closty-t kaptam, repesztőt nem. Az első gyermekem előtt 3x3 hónapig szedtem a clostyt, sikertelenül. Rá 2 hónapra spontán lettem terhes.

2. gyermekem az első clostys hónapban sikerült, szintén repesztő nélkül.

2012. febr. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos nem sikerült. Először 9 egymást követő ciklusban szedtem a clostit tüszőrepesztő nélkül (kb. 10 éve), most legutóbb pedig tavaly decemberben, akkor tüszőrepesztőt is kellett beadnom magamnak. De sajnos ekkor is sikertelen volt... :(
2012. febr. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
KOSZONOM szépena válaszokat,elso,neked gratulálok a 2 gyerkochoz,második,...sajnálom, de drukkolok neked...majd írok h nekem sikerult e...1 hét mulva nem várom
2012. febr. 8. 21:03
 4/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok, akkor nagyon drukkolok neked! :)
2012. febr. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Vladikova válasza:
Én a második hónapban kaptam clostyt és mellé már tüszőrepesztőt is. Az injectiót követő napokban mindent megtettünk és ma pozitiv a tesztem! Sok sikert!
2012. febr. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 edina66 válasza:

Jo nektek hogy sikerult a clostil gyogyszer segitsegevel teherbe esnetek es kb 3 evig szedtem szinte rendszeresen es nem sikerult annyit ertem,hogy rosszul voltam tolle es cisztaim nottek,valamint nem kizart hogy a sok gyogyszertol a petefeszkem leallt mivel mikor elkezdtem szedni meg semmi baja nem volt,de lehet nem a gyogyszer hatasara kitudja.

Azota mar masik orvozom van aki most a siofor gyogyszert irta fel nekem,hogy aszt szedjem,mondom ellore,hogy nem vagyok cukorbeteg de nekem eszt irta fel,utana nezte, allitollag beallitja a peteereszt,na nem tudom en szedem.most odaig juttam,hogy gyogyszer es plusz a menses utan 10-12 napon kapom meg az inekciot es 36 oran belul beultetik a spermat.az elso sajnos nem sikrult.most kezdem a masodikat,remelem,hogy ez sikerulni fog.szedi valaki eszt a gyogyszert?legyszi mondjatok valamit mar lassan ketsegbe vagyok esve,mindjart elerem a 30 evemet es nem tudok teherbe esni.ha ez sem segit akkor a lombik marad csak.nem is tudtam elkepzelni,hogy mennyi ilyen par van meg en is bele nem csempentem.ha tudtok mondani valamit irjatok le.koszi

2012. ápr. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves edina..én csak anyit tudok mondani neked h ne es kétségbe, és akkor fog sikerulni mikor a legkevésbé váron...és csak egyszer szedtem a clostyt, és babás lettem,igaz csodával határos modon, de terhes maradtam...Szorítok nked is h sikeruljon...Fel a fejjel
2012. ápr. 17. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!