Több álpozitív teszt?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Fordult már elő valakivel, hogy nem csak egy típusú teszt lett hamis pozitív? Velem igen... 3x Medilab, és ma történt egy érdekes dolog. Még tavaly, nem is az év végén, már nem is emlékszem mikor, csináltam egy Duchesse tesztet.Negatív. El szoktam tenni őket, vhogy nincs szívem kidobni se a negatívat (mintha várnám, hogy vmi csoda folytán vmikor egyszercsak megjelenne rajta a 2. csík)se a(z) (ál)pozitívat... szóval ez a duchesse tesztem anno negatív lett. Ma meg pakolgattam, ráakadtam a régi tesztekre, és már messziről kiszúrtam, hogy van egy 2. csík rajta... szétszedtem, tényleg ott van. Hajszálvékony, de ott van. Szerintetek lehet, hogy valójában ezek nem is álpozitívak voltak, hanem elindult vmi, de megszakadt mielőtt értékelhető eredményt kaptam volna? Terhes nem vagyok, az biztos, minden hónapban jó nagy görcsökkel, nyálkás nagy adag vérzésem van(elnézést). El vagyok keseredve. PCO-val IR-rel, Leiden mutációval nem tudom miért várom a csodát. Rettegek h nem lesz babám, vagy hogy évekbe telik az, ami másnak elsőre sikerül...:(

2012. febr. 18. 17:54
 1/10 anonim ***** válasza:
A tesztek 10 perc után már nem leolvashatóak! Azaz, ha 10 percen túl netán megjelenik egy második csík, az csak szellemcsík és nem terhességet jelez. Ha elvetélsz, azt észreveszed. Egy hónapokkal ezelőtti tesztet teljesen értelmetlen olvasgatni. Álpozitív teszt nincs, csak későn leolvasott. Ez azért van, mert görcsösen szeretnél babát. Ne tartogass meg régi negatív teszteket, mert azzal csak magadat csapod be. Orvosi segítséggel sokaknak lett már baba, ha valami betegség miatt természetes módon nem lehetett. Szurkolok Neked, hogy hamarosan igazi pozitívat tesztelj. Ne legyél görcsös, csak bízz!! :)
2012. febr. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Előszöris a hatóidő letelte után a teszteknél,tévesen megjelenhet a 2.csík is..ezért kell hatóidőn belül leolvasni!Másodszor:Én is PCOS vagyok,nagy IR-rel..Ezt lehet kezeltetni,endokrinológussal..Sajnos érdemes magánúton,nagyon sok a várakozási idő.Nem tudom jártál e már ilyen orvosnál..Konkrétan hadd mondjak magamról egy példát..Diane-t szedtem,átmeneti javulás volt..most mégis a műtétet ajánlotta a nőgyógyászom,mert ezzel meggyorsíthatná a teherbeesés idejét..NEM szabad elkeseredni,sikerülni fog a baba,bár kis segítséggel!Drukkolok!
2012. febr. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ebben a hónapban nekem is volt egy időn túli pozitív tesztem.Reggel 5 körül csináltam negatív lett,délelőtt 10körül ránéztem akkor meg lett rajt egy halvány 2.csík.De nekem is megjött.Bár mi nem vagyunk rajt a babán.
2012. febr. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

igen,ln így jártam januárban.

Késett 2-3napot és vettem teszteket.Kül.márkákat.Szinte mindegyiken 5perc után volt halvány második csík.Másnap megjött..

Mikor a gyerekeimmel terhes lettem egyből leugrott a tesztről az erős 2.csík.Legközelebb,ha tesztelek csak ennek fogok hinni.

A tanácsom:ne teszteljél.Majd ha bármilyen tüneted lesz (hányinger,mellfeszülés,álmosság)és jó pár napot késik akkor vegyél tesztet.Megkíméled magad a csalódástól.

A problémáidat pedig tudják kezelni,ne keseredjél el sikerülni fog!

2012. febr. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Időn túl nem szabad értékelni a tesztet, jobb ha kidobod. Teljesen mindegy, hogy elindult-e valami, ha az esetleges baba nem maradt veletek. Csak stresszeled magad, reménykedsz, aztán megint csalódsz. Tényleg csak akkor érdemes tesztelni, ha már jó pár napja késik.
2012. febr. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Velem ilyen nem fordult elö, igaz a negativokat mindig kidobtam. Az elsö pozitivam valoban pozitiv volt, de mar 1 perc utan. En is PCOS vagyok es kizarolag termeszetes dolgokat alkalmaztam (gyogynövenyek, vitaminok) es az eredmeny nem is varatott tul sokaig magara! :) ha erdekel, irj, szivesen elmeselem, mit es hogyan szedtem/ittam. +minden PCOS-nak nagyon szivesen segitek, aki nem akar feltetlenül hormonkeszitmenyeket, mesterseges gyogyszereket szedni vagy netalan kes ala feküdni.
2012. febr. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
2 éve szedek metformint, ebből 8 hónap volt aktív próbálkozás, de nem sikerült. Aztán új munkahelyre kerültem, de most már egyre inkább fontosabbá válik a család, mint a karrier. Most napi 2x500 metet szedek, elkezdtem a barátcserjét (napi 1), a cickafark kapszulát (napi 2x2-3, majd félidőtől (ami nekem fogalmam sincs mikor van, mert egyszer 32, másszor 30,29 napokra jön meg) palástfűteát próbálok meg letuszkolni a torkomon. Napi 1 folsavat is szedek, meg e-vitamint, bár azt most elkevertem vhova... kedves utolsó, leírnád, Te mivel segítetted a teherbeesést?
2012. febr. 19. 13:43
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia! Lehetne 2X750 is az a metformin. Amúgy meg TÜRELEM! De tényleg, van mikor a gyógyszernek több idő kell, én is igazán másfél év után fogytam le, és akkor jött össze a baba. Már előtte is próbálkoztunk vagy fél éve, de akkor ugye esélytelenül, volt h. 50 napra jött meg. Türelem. Sok "metformin csodát" láttam, hallottam már. Ne add fel, ne félj, bízzál. Tényleg idő, idő, idő.
2012. febr. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolso, azaz mostmar utolso elötti vagyok. Elöször is tartozkodtam minden mesterseges dologtol, kezdve az edesitötöl a tartositoszerig, beleertve az aromakat (ez eleg nehez, probalj aroma nelküli gyümölcsjoghurtot talalni pl.). A boltban mindennek elolvassuk a cimkejet es ha vmi ilyesmi van benne, rakjuk is vissza. IR-re nagyon jo a kecskeruta tea, napi 3-4 csesze (1 cseszebe 1 teaskanal fü) etkezes elött + reggel 1 Beres Kromtabletta. Ezen kivül szedtem baratcserje kapszulat, azt estenkent 2-t. Es egy nögyogy ismerösömtöl kaptam egy cikket, ahol azt irjak, a PCO gyakori oka az alacsony D3-vitamin szint, ezert en megnezettem, tenyleg alacsony volt, ugyhogy nagy dozisu D3 vitamint is szedtem, kalciummal. Nem mind egyszerre kezdtem, a kromtabit tudom, hogy 2010. november közepen (onnantol kezdve februarig fogytam 8 kilot, de sokat sportoltam is), a teat meg a baratcserjet asszem november vegen, a D3-vitamint pedig 2011. januarjaban. A babus februar elejen fogant :) Igaz, kellett hozza, hogy epp akkor nem görcsöltem a teman es talan ez a legnehezebb.
2012. febr. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, KÖSZI! Ez igazán hasznos volt, amit írtál! De jó, hogy nekem ezt még soha nem mondta senki!
2012. febr. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!