Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 9041/9202 anonim ***** válasza:
88%
hoppááá mindjárt orvosoljuk, azt hittem Meli felvett :)
2015. márc. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9042/9202 anonim ***** válasza:
0%

En itt egyszer emlékeztek tiltottam vkit mert azt mondta a képemre hogy ott nincs baba csak háj...hát azota se tudom hogy serleg amit ide uzifalra írok latja e de a kis hájam megszületett azota es imádni való kos örökmozgó :)))))))) ennyit az emberek rosszindulatárol...

Régóta hondolkoztam megírom de most eljött az ideje :)

Puszi mindenkinek

Évi es Ádi

2015. márc. 10. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9043/9202 anonim ***** válasza:
9%
Sziasztok! Julcsi vagyok nemrég talàltam meg a kérdést és most jutottam a végére:) Nekem személy szerint sok erőt és reményt adtatok az íràsaitokkal!!!32 éves vagyok PCO-om van hosszú évikig félrekezeltek fogamzàsgàtlóval szedtem clostyt kaptam choragon szurit de semmi hatàsa nem volt. Mensesem nem volt egyàltalàn.Majd kaptam a metet amitől rendszeres lett a ciklusom fogytam 30kg-ot de még mindig van miből!Tavaly volt az esküvőnk június 21-én de màr 14éve együtt vagyunk. Nagyon szeretjük egymàst és màr nagyon hiànyzik a gyermekàldás. :( Ez a màsodik hónapom hogy iszom az inozitolt is. Hatàsa annyi volt hogy brutàlis volt a mensesem. 2006- ban volt egy spontàn vetélésem:( Nővér vagyok 12 óràzom ezért hőmet nem tudom mérni,ovutesztet krzdtem el kívàncsi vagyok van-e egyàltalàn peteérésem! Gratulàlok a gyönyörű babàkhoz!!! Csodaszépek!!! Én még csak àlmodozhatok arról,hogy édesanya legyek!Nagyon sajnàlom,hogy màr ide nem nagyon irtok,de megértem ,hogy itt bàrki olvashassa.Kedves Kriszti gratulàlok az esküvődhöz és kitartàst a szervezéshez! Átérzem tavaly én is ugyan ebben voltam:) Meglàtod a nagynapon kiràlylànynak érzed majd magad és gyorsan elrepül az idő.;) Utàna meg befog költözni a babucikàd a pocakodba!!! Bocsi hogy betolakodtam hozzàtok,de hàtha én is babàs leszek itt köztetek!Puszi nektek Julcsi
2015. márc. 10. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9044/9202 anonim ***** válasza:
88%

Vica, légyszi engem is vegyél fel a faces csopiba. Most akkor ez hogy is lesz? Ide írunk, ott pedig megosztjuk a fényképeket, videokat?

Kriszti, hogy én is hogy imádtam az esküvőt szervezgetni, pedig aztán nekünk is volt bonyi bőven, csak a zenekar miatt 2szer cseréltem időpontot, az étterem már sügérnek nézett miatta, de ha egyszer őket akartam, akkor nem volt más választásom :) Jujj micsoda gyönyörű nap lesz!

Évike, remélem Ádi jobban van, az elhúzódó betegség nagyon rossz lehet mindkettőtöknek :( Gyógyítós puszit küldök neki

Lilla, nagy kalappal a vizsgákhoz, tök ügyi vagy, biztos hogy nagyon jól fognak sikerülni. Én már tuti nem tudnám rászánni magam hogy tanuljak, szóval minden elismerésem! Hol tartasz a ciklusodban?

Szia Julcsi :) Remélem közöttünk Te is hamarosan babás leszel!!! :) Tartod a pco-ra a 4-es kezelést? Megfelelő endodokihoz jársz? Ezt az utat én is végigjártam, ugyan nekem valószínű az első terhesség-szülés borított fel mindent és eltartott egy darabig mire rájöttünk mi a hiba, de megtaláltuk és pontban 2 év után most újra babás vagyok.

Nekem jó sűrű heteim voltak Lányok, voltam újra cukorterhelésen, éhgyomori 3,9 terhelt 120 perces 5,4 lett, vagyis tökéletes. De mivel szerintem ez életem első terhelése ahol a terhelt fent marad, sőt emelkedik is, így nálam ez különösen jó. Sajnos 60 perceset itt sem néznek, pedig aztán jó lett volna, ugyanis 50 perc után olyan rosszul lettem, hogy azt hittem ott pusztulok meg a váróban. Szédültem, izzadtam, fáztam, durva hányingerem volt, a hasam folyamatosan keményedett, aztán ez kb 15 perc után ahogy jött úgy el is múlt, gondolom ott volt a csúcs és az lehet hogy magas volt. Na meg hát nem vagyok hozzászokva akkora mennyiségű cukorhoz. Aztán voltam védőnőnél, ismét egy új nő fogadott és ő is a lelkemre akart hatni oltások terén, én tényleg nem tudom ezek ezért mennyi pénzt kapnak, de hogy tuti az a motivációjuk, hisz nem rettennek vissza a halál szót kb percenként kimondani egy kismamának. De most már rutinos voltam, nem idegesítettem fel magam, ültem tök nyugisan és mindenre mondtam hogy tudom köszi, de nem. Közben Bendi újra beteg lett, idén már harmadszor, ismét fülgyulladás :(((( Újabb antibiotikum, annyira sajnálom szegényt és olyan jó lenne, ha ezt végre kinőné, vagy megerősödne az immunrendszere. És persze én sem vagyok még mindig jól, sosem voltam ilyen hosszan beteg, talán már 2 hónapja is szenvedek, így most már én is antibiotikumot szedek és határozottan jobb. Túl sokat kivett belőlem ez a betegesdi. És betöltöttük a 30 hetet :))) Kicsi Mili nagyon aktív, folyton rugdos, sokszor azt sem tudom mi zajlik bent, lehet balettozik :) Tegnap kimostam az első adagot, a ruhapelusokat és ágyneműket, aztán jöhetnek a plédek és kisruhák, juhuuuuu :)

Lia

2015. márc. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9045/9202 anonim ***** válasza:
88%
Szia Lia! Köszi a kedves szavakat! Te jó ég már a 30. hetet töltötted :)))) Nemsokára kibújik Milike ,de jó neked! Gyógyulj meg minél hamarabb te is meg a kisfiad is szegényke biztos szenved :( Én ha legatyásodom akkor nagyon durván szoktam alig lehet a lázamat levinni. De szerencsémre nem voltam egy éve beteg kopp-kopp :) Biztos a pénzre mennek a védőnők az oltások ajánlgatásával! Semmi empátia nincsen bennük,hogy a halál szót úgy használják ,mintha köszönne borzasztó én biztos frászt kapnék! Tartom a 4-es kezelést kisebb kilengésekkel és iszom az inozitolt. Endo dokim magánhoz járok és nagyon alapos! Nagy reményeket fűzök hozzá. Megvárom ezt a ciklust és ha nem sikerül,megyek tovább!Most vagyok a 13 cn-en ovutesztem még negatív. Remélem azért a régiek is olvasgatnak néha itt!!! Olyan jó volt olvasni a sok pozi tesztet ,az első ultrahangot, szívverést pocakfotókat, tapasztalatokat, szüléstörténeteket... baba gondozást, szoptatást és még sorolhatnám :) Tök új dolgokat tudtam meg az inszemről, lombikról,a császárról. Leletekről. Köszönöm a kedves kérdezőnek Krisztinek,hogy feltette a kérdést! Puszi Julcsi
2015. márc. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9046/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!

Kedves Julcsi udvozollek eeeees BABASODJ!;)

Remelem mihamarabb sikerul neked is!;)

Lilla nagyon szurkolunk a vizsgakra!!!Mindent bele!;)

Evikem Adinak es neked is jobbulast kivanok!Millio gyogypuszi es nektek is Lia!!Szegeny Bendi a fule megint :( de orulok hogy Adi megy mint a puska (ezen jot derultem:)) es tenyleg Evi nem sokara rohangalhatsz utana :)nem kell majd sportolni melette az biztos :))egyem meg :)) Lia szupi lett akkor a terhelesed :)nem is lehet maskepp orulok nagyon!:)Akik meg idegesiteni akarnak ne foglalkozz vele!Ugyis minden a legnagyobb rendben lesz!Juj mar a 30.het :)))de izgi!!:))

Vicam ertek mindent meg foglak jelolni!

Szilvusunk ♡♡♡

Hu Csajok igen most egy kicsot meg feszkos vagyok a helyszin miatt hogy vegre az is rendben legyen.Mar nem kell sokat varni nemsokara hetvege :)Valoban nagyon izgalmas es oromteli intezkedesek ezek :))

Mar nagyon varom es latjatok mar hipp-hopp marcius kozepen vagyunk rohan az ido :))

Nagyon sok puszi Mindenkinek es Julcsi irj amikor pozi lett az ovu teszt hogy tudjunk szurkolni!;)Nagyon szepen lefogytal 30 kg az jo sok!!Ugyi vagy es csak igy tovabb!;)Nekem legutobb azt mondta az endodoki hogy szerinte 3 honap es sikerul a teherbeeses...hat meglatjuk hogy valik be josnak ;)

Puszikak!!!

2015. márc. 11. 06:55
 9047/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
88%

Sziasztok Csajok:)))

Köszönöm szépen a drukkot:)Amiket megírtam sikerültek is, ma tudtam meg:)) Szóbeli 27-én, és még majd májusban egy:)

Tudom Krisztike tele vagy a szervezéssel, de hogy is állsz most a ciklusban? Nekem sajnos meg fog jönni talán már holnap érzem:(( Nagyon hiányzol a fb csoportból ám:((

Julcsi BABÁSoDJ!!!!:)

Puszi lányok:-))))

2015. márc. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9048/9202 A kérdező kommentje:

Jujjj Lillaaa!Gratulacio hegyek!:))Nagyon ugyes voltal!!Jok lesznek a szobelik is mert tanulsz ra ne izgulj ;) en is ugy erzem nekem is meg fog jonni...bar most hogy kerdezted mielott irtam volna megszamoltam hol tartok es ha jol szamoltam :-D a 23.cn-on,de 12.cn-on ereztem peteeres szeru tuneteket ugyhogy sztem vasarnap megjon,ra 14 napra.A cicimet mar erzem...

Ma megyunk meg az anyakonyvvezetohoz,szombaton az uj helyszint nezzuk meg!Szoritsatok hogy ez is rendben legyen vegre!Koszi ;)

Legyetek rosszak Csajok :))

En lassan indulok szolarimba (el kell kezdenem h.szep lassan juniusra csini barna legyek -amugy nincs nagy kedvem-)

Puszi Mindenkinek!;):-*

2015. márc. 13. 08:38
 9049/9202 anonim ***** válasza:
0%

Julcsi :) üdv a csapatba :))) babásodj Te is ;)

Krisztike,fiatal lány koromban...Ohh ez kicsit vicces de csak 12 eve volt mar hogy jartam en is szoliba..en szeretem csak sok anyajegyem lett amit persze mem tudok mitől de igy inkabb nem mentem..

Sajnálom hogy a face csoportba nem vagy :(

Ádi vmivel jobban van :) igazi roszcsont :) szereti a kábeleket húzogatni,falat kaparni es ilyeneket..bezzeg a játékokat későbbi szereti es ennyi :)

Mindenhol áll fel,húzza magát..kis cuki ;)

En nem vok vmi jol ma megyek dokihoz :(

Puszi lanyok es hajra :)

Évi

2015. márc. 16. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9050/9202 anonim ***** válasza:
0%

Szia Julcsi, nagyon sajnálom hogy te is ugyanabba a rohadt "betegségbe" vagy mint sokan. De meglásd hogy nektek is lesz hamarosan babuci. Gratulálok az esküvőtökhöz. Ha bármiben tudok segíteni, csak szólj. Az inozitolt nagyon sokan dicsérik, de ahhoz bizony rendben kell lennie a vércukor és inzulinnak. Megkérdezhetem hogy milyenek voltak az értékeid és mennyi metet szedsz?


Krisztikém, milyen lesz a ruhád, tudsz már róla valamit?

Nagyon ritkán van időm olvasni, kihasználtam hogy most Csaba úr alszik. Nagyon ügyes, elég sokminden megeszik már kanállal, és van egy új játszószőnyege, ami nagyon fejleszti a mozgását, próbál már kúszni is a játékok után, de ugye még annyira nem megy, ilyenkor sokszor kiabál sikít hogy nem megy :))) inkább a szőnyeget húzza magához :) Nagyon ügyesen forog már össze vissza.

Vica

2015. márc. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!