Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 9001/9202 anonim ***** válasza:
75%

Bocsánat, nem Lilla, hanem Lia!!!!!!!!!!!!! :-)


Előd baba:

[link]


hatalmas ásítás:

[link]


hinta palinta:

[link]


Most néztem hogy ezek nem is a legfrisebb képek, mert mindig a telefonomról netezek, de onnan nem tudok ide képet feltenni. NA megyek is, már nyekereg :-) Jelez a pocak! :-) Irszi

2015. febr. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9002/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
14%

Sziasztok Csajok!

Irszikém Elődke de cukiiii)<3 imádás:)

Nekem jöhet priviben hogy talállak meg a fb-on:)

Lia köszi hogy leírtad, elmegyek hozzá, most minden percem tanulással megy el, és az összes szabim a vizsgákra is, de amint meglesz foglalkozok ezzel újra:))Megcsinálom a vérvételeket, és megyek leletekkel.

Lívikém pontosan tudom mit éreztél, és örülök, hogy nem fogadod ezt el!! Nem szabad, amíg nem tettél meg mindent, addig nem, mert bánni fogod ha már nem lesz időd:( Sajnos az idő a legnagyobb ellenségünk. A végsőkig (lombikig ) el kell menni, ha muszáj, de előbb Mensmentis??? Breyer doktor nénihez te is? Nagyon sok jót olvastam róla, és hát van itt van Liánk, aki tapasztalatból beszél.

Évikém nagyon jó lehet úgy aludni,hogy végül is külön, de veletek van Ádi :))

Kriszti én ugyan nem értek hozzá, de az már nagyon szuper h jobbak az értékeid, szerintem az inozitol is közrejátszik ebben:) Majd Vica ha van ideje jönni megszakérti:)

Puszi Csajok Mindenkinek

2015. febr. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9003/9202 anonim ***** válasza:
75%

Sziasztok Lányok!

Huuu nagyon rég írtam...szégyellem is magam miatta,de sajnos időm nem sok van:(

Lilit szoktatjuk a bölcsibe,de sajna elég nehezen megy.Egy hetet jár,utána egy hét betegség...Nem tudom meddig fog ez menni,de most már nem akarom abba hagyni!Ha nem most akkor az oviba kell ezt végig csinálni és akkor már nem lesz gyes....Nagylány már,néha pisilünk a bilibe vagy wc-be!Rossz mint az ördög és eleven!

Mindennap olvaslak Titeket,hol boldogan,hol nem....

Szóval itt vagyok veletek,jóban rosszban:)Addig amig mindenki nem babásodik meg!Anno ezt igy igértük meg egymásnak:))

Irszi!!!!Én is irok priviben az fb elérhetőségért,hisz mi még "közel" is vagyunk egymáshoz:)

Krisztikém!Sokat gondolok rád!És drukkolok mindig!

A többieknek is,de mivel régen irtam már igy nehéz felsorolni mindnekit!

Gyönyörűek a babák lányok!Irszi!Előd baba szépséges:)Milyen furi ugye???Ott szuszog:))

Drukkolok lányok hogy babásodjatok,akinek már van babája,annak sok egészséget és erőt kivánok!Jaaaa és türelmet!!!!!Évi!Most voltunk fogdokinál Lilivel,mert előre sett és pont ugy ütötte meg magát hogy érte a fogát is!

Rákérdeztem a kalcium hiányra,azt mondta hogyha egy baba tápizik még,elég ritka a kálcium hiány és pici korba meg se lehet állapitani...nagyon nehéz!Szóval nem biztos hogy kálcium hiányos a foga!Ezen ne aggódj!Lilinek most az eséstől elkezdett szürkülni azért vittem el...De nem fog kiesni neki,féltem hogy fogatlan képek lesznek róla az oviban:D:D:DTejfog!!!!!Semmi baja nem lesz!

Szilvi

2015. febr. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9004/9202 anonim ***** válasza:
88%

Köszönöm Szilvi hogy megkérdezted :)

Eddig 90% sajnos hogy vmi zomanc probléma :(( csak tudnám miert :(((

Igen ettől felek en is hogy nez ki az ovis képeken majd :(((((((

Ma vertem estre az alsó 2 foga is erdekes..mem tudom eldönteni van e baj vele vagy sem de Sz biztos addig megyek mig vki nem segit rajta!!

Ádi ügyesen fejlődik :) mondja annnnnya,papa,baba,bubu szavakat es mindenhol allni akar...sajna mászni nem nagyon csak kuszni szeret.

Most megyek majd írok meg

Puszi mindenkinek

Évi

2015. febr. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9005/9202 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon eltüntetek :(
2015. febr. 16. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9006/9202 anonim ***** válasza:
75%

Évi, szupi ez a magad mellé tolós kiságy, ha a közelséged megnyugtatja Ádit és így tudtok pihenni akkor nagyon megéri.

Livi drága, egy ici pici csöpp babát kézben tartani és gondoskodni róla leírhatatlan érzés, remélem hamarosan kiderül hogy hol van nálatok a gond és hamarosan már a sajátodat etetheted :)

Kriszti, voltál az endodokinál? Mit mondott az értékekre?

Lilla, remélem jól sikerültek a vizsgák és hogy ebben a nagy hajtásban sikerült a baba ;)

Irszi, Előd baba tüneményes, egy gazi kicsike kincs! :)

Mi továbbra is betegek vagyunk, én csak nem tudok kilábalni a köhögésből, voltam dokinál, azt mondta tiszta a tüdőm, szóval szenvedhetek tovább. Bendi helyrejött a fülgyulladásból, majd rá 4 napra tüszős mandulagyulladása lett, újabb adag antibiotikum, amit már 5 napja szed, de még mindig csúnya a mandulája :( Remélem ha végre jön a jobb idő, akkor ezek a betegségek is elmúlnak, mert már nagyon nagyon unom őket.

Voltunk 4d-n tegnap, kb 20 perc volt az egész és egy vagyonba került, az elején megmérték, pont akkora amekkorának lennie kell, meg megnézte a nő, hogy tényleg kislány :) Aztán befogta a fejét és azt nézegettük aláfestő zene mellett, majd a végén a kis lábait és ennyi. Nagyon klassz volt, de úgy maradtam volna még egy 20 percre :) És tegnap már be volt fordulva, remélem így is marad szépen a végéig :)

Ő Emilia, legkisebbik szemünk fénye :))) [link]

Lia

2015. febr. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9007/9202 anonim ***** válasza:
75%

Lia :)))))) gyönyörű kisasszony :))))

Évi

2015. febr. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9008/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!Olyan szepek a gyerekeink :)))Elodke ♡♡♡ es Emilia is ♡♡♡jaj Lia nagyon szep nevet valasztottatok neki :))♡

Evikem remelem megoldodik Adi fogacskaja es biztos hogy tudnak segiteni :)

Szilvusom orulok hogy idtal :))Lilike rossz :))ez jo hir :))kis dargamnak neki is puszikak a fogacskaira :)♡♡♡

Livi remelem most mar raszanod magad a terhelesre :)♡

Lilla irany akkor az a jo endodokino akit Lia ajanl:)!

En meg vagyok elegedve most az enyemel abszolut.Kicsit korulmenyes neha a rendelese mert ha mivel nem csak endokrin szakorvos hanem szulesz-nogyogyasz is neha elmegy muteni hirtelen meg ilyenek...voltam nala es pont utanam rohant a mutobe ugyhogy a tobbiek akik ra vartak...hat nem lettem volna a helyukben.A lenyeg hogy nekem nem volt negativ tapasztalatom.:-D

Az eredmenyeim szuperek nagyon sokat javult a tavaly nyarihoz kepest :)Engem a vegen az erdekelt hogy mikor lesz kisbabam(jo tudm hgy a doki nem josno )kiszaladt ez a kerdes a szamon :))azt mondta ilyen jo eredmenyekkel szerinte 3 honap.Na kivancsi leszek.Ahh nem csak ettol fugg sztem.de legyen igaza :)Felirta a metforin xr-t.

Szedjem az inozitolt...(na jo majd rendelek meg egy kört)Megirta a beutalot a vervetelre ha 75 kg-ra fogyok akkor kell progit nezetni.Most vagyok 79 kg.

Remelem most mar nem lesz hasmenesem sem.

Kozben nem erek ra semmire.Megyunk szabira februar utolso heteben hat egy orulet lesz az egesz.Megyunk idopontot foglalni az etterembe,talakozni a vofellyel -vele egyutt talan a fotos,videos stabbal,ruhaprobara (menyecske...stb)Ugyhogy lesz utazgatas boven.Most intezkedek mar ezerrel probalom kihozni a legjobbat ugye.Ha minden igaz akkor 06.27.-az idopont ez szabad es tetszik :)Ha ezalatt a par nap alatt lefoglaljak akkor majus :)

Jajjj van mit intezni es minden borzaszto draga.

Annyi teendo van meg!Remelem hogy igy lefoglalom magam es Bogyeszkam is itt van nekem "foglalonak" a pocakomba is bekoltozik valaki mert most ugy erzdm nincs idom terhesnek lenni :)))es ilyenkor szokott jonni az hogy marpedig de!-a sorstol :)Hat azt hiszem hogy akkor nem lehetne kerekebb a vilag :)

Majd meg latjuk mit dob a gep :)Nagyon orulok hogy azert mindenki jol van es Adi is mar mond szavakat olyan aranyos lehet :)))♡♡♡

Vica egy kicsit (na jo nagyon)hianyzol de abszolut megertelek.Csabika lefoglal :))♡♡♡Sok sok puszi Mindenkinek!Babasodjatok!;))

2015. febr. 16. 22:14
 9009/9202 anonim ***** válasza:
27%

Boldog névnapot Lilla!


M.

2015. febr. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9010/9202 anonim ***** válasza:
27%

Lilláknak boldog névnapot :))))

Kriszti legyen kerek minden:))) azt kívánom ;)

Puszi

Éci

2015. febr. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!