Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 9021/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!:)

Eddig minden rendben :) penteken megyunk a ruhaprobara :)

Ma a hivatal lesz toppon es a vendegvaros kaja...

Ja Vica van facebook-om csak nem hasznalom.:)

A Pap tele van misekkel es egy eskuvovel,igy 13:30-as kezdessel ad ossze minket mert ez van es kesz.Igazabol szuper :))Vofely az en kincsem mar most imadtuk a parommal nagyon kedves es mindent innentol ő csinal (szervezkedik a szolgaltatokkal )Kb.ő lesz én :))

Nagyon sok puszi Mindenkinek

Csajok!Drukkoljatok h.az anyakonyvvezetos idopont jo legyen :)

2015. febr. 26. 06:54
 9022/9202 anonim ***** válasza:
88%
Hahó Drágáim! Lilla, drukk a vizsgákhoz! Évi, mi volt a fogorvosnál??? Remélem nem nagy a baj. Kriszti, azta milyen jól álltok a szervezésel!!! Olyan izgi!!!!! 💖 Vica, nekünk is fig kelleni venni laptopot, a gépünk használhatatlan, telóról írok most is, de csak 500mb netem van 😢. Nem is tudtam többet visszaolvasni!!! A faceenek nagyon Örülök, jó látni titeket! 💗. Mi jól vagyunk, Előd hízik mint a fene, lassan 5 kg, nem tudom hogyan vehetném vissza a hízását... Még nem kövér, nő is mellé, de félek hogy ez az uram terheli a kis szervezetét. A cici gondok megoldódtak, érdemes volt kiszenvedni, imádok azopiztatni 🎉💝! Puszika: Irszu
2015. febr. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9023/9202 anonim ***** válasza:
25%
Nem uram, hanem iram 😃 Irszi
2015. febr. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9024/9202 anonim ***** válasza:
88%

Krisztikém megint ezzel jövök, és nagyon szeretném ha végre szót fogadnál :)))) Létrehoztam egy zárt titkos csoportoto a facebookon, ott nem lát téged senki a világon, csak mi tagok, nagyon szeretnénk ha csatlakoznál. Ott megoszthatunk fényképeket, videókat és olyan dolgokat is amelyek nem tartoznak a nyilvánosságra

Légyszike gondold át és vegyél fel ismerősnek és csatlakoztatlak, még egyszer mondom senki nem fogja látni hogy mit írsz...

Lia, neked is írtam privit ha neked is van facebookod kérlek szépen jelölj meg :)

Várunk Krisztike!!!!!!!!!!!!!!!

2015. febr. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9025/9202 Kicciri ***** válasza:
88%

Sziasztok lányok!

Ígérem írok amint össze szedem magam. Koltoztem meg ilyenek.


Millió puszika

2015. febr. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9026/9202 anonim ***** válasza:
88%

Kicciri meghívhstlak a csoportba??

Évi

2015. febr. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9027/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Ja Vica nem tudtam a titkos csoportrol :)hogy keressem?csatlakozok persze.

Irszikem orulok hogy jol vagytok es Elod baba is nol mint a gomba :)anyatejecske meghozza a hatast!Abbol lehet tul sokat enni?Ugy ertem ha csak azt adsz neko akkkr sztem nem baj ha 5 kg nem?Nem tudom ebben ti anyukak vagytok a profik:)

Nagyon faradt vagyok Csajok.Majd egy hete egyfolytaban mentunk.Szombaton,vasarnap is.Penteken megtalaltam almaim ruhajat :)menyecske is meg van :)Szerelmemnek az oltony 3 oraba telt aztan jottem en.Azt gondolta majd 10 perc alatt lerendezik ahhh de nem ugy van az :))a meretere szabjak ugyhogy ...hat ido volt de nagyon csinos lesz.Olyan jo volt menyasszonyi ruhakat probalni!:)A fatylat meg is vettuk :)nagyon szepseges :))Mar a szekrenyemben log es varja a junius veget :)A ruha pedig 2015-os modell hercegnos nagy abroncsos :)mindig ilyet akartam :))

Nekem a ruha-fatyol-kiegeszitok-menyecskeruha proba orak voltak.Viszont 10 percnek tunt az egesz :))

Jo volt de nagyon farszto is egyben a sokminden :)Minden szolgaltato meg van szerencsre lefoglalozva

Mar csak aprosagok vannak amik raernek ja es a meghivo :)

Mar marcius van es hipp-hpoo itt a junius :)

Mindenkit millioszor puszilok!

2015. márc. 2. 07:03
 9028/9202 anonim ***** válasza:
0%
Krisztikém felveszlek én, csak nem tudom a teljes neved :D privi?
2015. márc. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9029/9202 anonim ***** válasza:
88%
Lilla, Liaa már csak ti hiányoztok!!!
2015. márc. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9030/9202 anonim ***** válasza:
88%

Kriszti :) olyan jo ezt olvasni :) várunk a másik csoportba :)

Puszi

2015. márc. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!