Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 8991/9202 anonim ***** válasza:
4%

:))))))))))))))))))))

Úgy látom vannak még olvasóink :))))))

Lívikém ezt nagyon jól megfogalmaztad :))

Vica voltam

2015. febr. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8992/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Evikem na latod meg nem bizos hogy baj van a fogacskakkal!drukkolok h.ne legyen semmi!Majd irj h.mit mondott a masik fogdoki!Adikam nagyon szepen gyarapodik :))

Egyem meg a kis husaaaaat!:))<3

En napok ota abba vagyok hogy tavasz van. :-D nem tudom miert minden napom ugy indul mintha kint verofenyes langyos ido lenne :)jol vagyok :)jahhhj de hogy ne legyen minden tokeletes ide koltozott nemreg alank valami no a ferjevel.Hat o tolunk vel felfedezni minden hangot:hajnali kiabalast,zorgest(az idopont amit o mond lehetetlen mert en alszom a Parom meg mar reg nincs itthon)butortologatast (sajnos itt az alberletbem padloszonyeg van utalom mert nem tudom felmosni)ami szinten erdekes de mondjuk azt mi is halljuk 2 eve miota itt lakunk.Bulizaaaaast ejszaka (hahah jo vicc mikor mar 9-kor KO-n vagyok a Parom hamarabb mert fel 4-kor kel es szondat kell fujnia minden reggel,tehat nem bulizunk)ez sem igaz.Meg ordibalunk es vasarnap este(!)is feljott mikor visszajottunk videkrol este hogy mi a hetvegen ordibaltunk egymassal.Csak neztunk.A Parom mondta neki h.nem voltunk itthon.De marledig mi voltunk.Na akkor nagyon ideges lett a Parom jol elkuldte a francba de az nem tagitott nem engedte hogy becsukja az ajtot!!Telejesen megveszekedett a no hat a Paromat se kellett felteni mivel alaptalan ugy felidegesitett.

Kedden meg hivott a Tulajunk hogy mi van :/ hat az agyam eldobom.

Hivtuk a kozos kepviselot(soha nem veszi fel a telefont)aztan mivel a gondnok hivta fel a no keresere a tulajt hivtam a gondnokot.Szerinte a no egy "kicsit"instabil" -idegileg---igy fogalmazott es h.most jott ide videkrol tehat furcsak nekik a panel zajok azt se tudja honnan jon es mivel a Parom csunyan beszelt vele mar mert nem akart tavozni es nem hagyta becsukni az ajtot hat mi lettunk az elso szamu kozellenseg.

Komolyan nem hiszem el.Erdekes h.2 eve itt lakunk es ssmmi panasz nincs rank o idejon es mi borzasztoak vagyunk.Allitolag azt mondta feljelent az onkormanyzatnal meg mindenhol minket meg ilyen marhasagok.Na hihetetlen.Raadasul bizonyitani nem tudjuk neki hogy nem voltunk itthon hetvegen (mikor szerinte ordibaltunk) mert nincs buszjegy,Apa jott ertunk Bogyesz miatt kocsival es hozott vissza is.De nem is akarom ennek bizonygatni mert hat ugyis mar mi vagyunk a ludasak.Egy ilyennel kar leallni vitatkozni.

Nahat a Tulajunk nekunk hisz persze hiszen erti a szitut csak kellemetlen hogy hivogatjak ezzel.

Nem tudom mi lesz de sztem nincs vege meg sajnos mert a no meg van veszve.

Hjhetelen hogy az ember nyugodtan elne es jon egy marha aki felidegesiti.De hat ilyen az elet.Mindenhol vannak pondrok sajnos :/

Csak azert bosszant.Nagyon.

Na jol kipanaszkodtam magam.

Tegnap ota faj a cicim lehet ovulalok :)Jaj tegnap voltunk szurin Bogyesszal :)kis gombocom nagyon ugyes volt kapott utana jutalom falatot es egy kolbasz alaku jatekot,megvettunk a hamot,a kis ruhacskajat amiben nagyon csinos es a porazt:)

Holnap megyek terheleses vervetelre :)Remelem jo lesz :)

Sok puszi Mindenkinek!

2015. febr. 5. 07:24
 8993/9202 anonim ***** válasza:
5%

Huhh Kriszti hát nem irigyellek :((( mikor gyerek voltam a szomszéd asszony anyumat kezdte ki....mikor csak ô segitett neki mikor oda költöztek...Ahhh ez nagyon idegesítő..

Remelem rendeződik mihamarabb ;) bogyesznsk sok sok puszit küldünk :) mondjad neki Ádi jót játszana vele :)

Tegnap volt egy jó kis epegörcsöm mert sokat ettem :(( Ohh de olyan finom volt :) 6 órán keresztül erősen l....azt hittem megszülök ;)))

At is jöttem anyumekhoz erre éjfél körül megyek hozzánk vissza férjem hallom altatja Ádit..nem akar aludni este csak nappal..enni se akart 3 napig..ma úgy ahogy!Szeme könnyezik az orra szörcsög este igy lehet kezdődik vmi nala..nagyon anyás :))

Próbál felállni :) sikerült is párszor :) de a kedvence ha a kezemet tartom térdre mászik majd áll es megy az uhra Bugra :)))

Facen tettem ki puci kepet mikor 2 hetesen fürdött es most 8 hónaposan ;)) mas meret :)))))) ducika

Szep napot mindenkinek

Remelem jo vagytok

Puszi :)

Évi

2015. febr. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8994/9202 anonim ***** válasza:
0%
Irszike!Ha megfogadsz egy jotanacsot...Ne adj a picikednek uvegbol tejcit mert hamar rajon hogy onnan konnyebb kiszippantani es nem fogja elfogadni a cicidbol!Probald meg akkor inkabb kis poharbol.Lanyok,en is olvaslak titeket,mindenkinek nagyon gratulalok a gyonyoru babakhoz,es drukkolok azoknak akik probalkoznak!BABASODJATOK!! :))))
2015. febr. 9. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8995/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
0%

Sziasztok Csajok!

Évi reméljük a doki jól látta, és lesz zománc a fogacskákon:)

Jaj de rossz lehet ilyen szomszéddal együtt lakni. Krisztikém őszintén sajnállak, mert ez a nő nem normális :(

Örülök, hogy Bogyeszka jól van, és hogy ekkora örömet okoz neked:) <3

Lia jól vagytok már? Szegény kicsi Bendi képzelem milyen rosszul viseli ő is a betegséget.

Breyer doktornő a Mensmentis-es doki nénid ugye? Igen el kellene menni hozzá:) Szerinted már menjek friss leletekkel egyből, elfogadják a máshol készültet? Itt van egy labor ahova járok. Mit is kellene a ciklus 3. napján? tsh, lh, fsh, prolaktin, tesztoszteron, dhea, ösradiol??

Amúgy nálad milyen eltéréseket derített ki ? Már nem nagyon emlékszem, csak arra, hogy a prolaktinod neked is emelkedett volt, és talán az inzulinod?

Puszi Csajok Mindenkinek

Kedves utolsó hozzászóló köszönjük a drukkot:)

2015. febr. 10. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8996/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Szilvusom te voltal az uccso hozzaszolo?Millio puszi nektek Lilikenk hogy van?Kuldhetnel majd kepet rola ♡♡♡A mi elso kincsunkrol ő a firstlady :))♡

Evikem Bogyesznak atadtam a puszikatves hogy Adi jot jatszana vele :)♡ imadjava puszikat,megnyugtatja mert mindig puszilgatom,agyonpuszilom es nagyon elvezkedik kozben :))

Adika mar jobban van?irtad h.megint szurcsog.Remelem elmult!Nagyon kis ugyes hogy mar allni probal kis eros fiucska!:)♡te megxovatosan az epeddel!;)

Nalunk minden csendes...most a szomszed is elvan,lehet h.felvilagositottak a panel lakas nevu "intezmenyrol"vagy nem tom.

Tegnap shoppingoltam kicsit Apanak a szulinapjara vettem neko melegitot a hervisbe es elotte meglattam egy csizmat a kirakatban az arkadban haaat visszafele bementem es ugye nagy learazasok vannak annyira tetszett megvettem :)Reg tetszett mar igy cipo/csizma mostanaban azert vettem mert kell.De ez most nagyon tetszik jo erzes :)

Bogyesznak hetvegetol elkezdett kattogni a hatso laba.:/ hat utananeztem a neten vmi patella jele ez terdizuleti problema.Mutettel orvosolhato.Nagyon jo :/// hat majd megyunk veszettseg ellenire jovoheten elmondjuk a dokinak.Remelem meggyogyul magatol.Nem faj neki sztem mert ugyanugy rohangal.Hat nagyon sokat jatszunk vele imad futni a lakasban apportirozunk sokat.De hat annyira szereti ...majd ha pihentetni kell nem tom mi lesz vele.Kis gomboc folyton jatszana utana meg osszeesik 1.5 ora mulva es alszik mint a gyerekek :)♡

Megjott a terheles eredmenye azzal megyek penteken az endodokihoz :)Sztem jo lett de en csak az elozohoz kepest tudok nyilatkozni.A 60 perces (reggeli utani)nem emelkedett annyira mint multkor.

Na:

Glukoz fluoridos:5.1 Ref:3.5-6.1

Hemoglobin A1C:5.3% Ref:4.1-6.2

Hemoglobin A1C:35 nmol/mol Ref:20.0-42.0

Terapias tartomany 48..59

Glukoz terheles 60':5.4 nmol/L Ref:3.1-10.5

Inzulin:15.2 mIU/L Ref:1.9-23.0

Inzulin terheles 60':32.4 mIU/L

HOMA-IR:3.5 Ref: -4.4

Vica vagy aki ert hozza mi a velemenyetek?

Multkor a 60 perces inzulin 80 valamennyi volt most meg csak 32.

Ehgyomri utan reggeliztem es ra egy orara vettek le a kovetkezo vert.

Nagyon sok puszi mindenkinek es elore is koszike!:)♡

2015. febr. 10. 07:25
 8997/9202 anonim ***** válasza:
0%

Évi, mit mondott a másik doki? Ha ez a doki azt mondta, hogy szerinte nem zománchiány, akkor talán igaza van és 3 hét múlva még jobban megerősít ebben. Hogy van Ádika? Remélem nem lett beteg.

Kriszti, sajnálom hogy ilyen szomszédot kaptatok ki, hogy szerinte minden zajt ti okoztok, amúgy meg mit várt egy paneltól? Én abban nőttem fel és ha valaki nem tud alkalmazkodni, akkor bizony el lehet költözni, mondjuk vissza vidékre, ahonnan jött. Ha legközelebb felmenne hozzátok és vádaskodna, akkor már alapból úgy nyissatok ajtót, hogy veszitek telon videora az egészet, mert mindennek van egy határa és nem zaklathat az agymenéseivel Titeket! Egész eddig nyugis kis életetek volt, ne hagyjátok magatokat! :)

Lilla, Breyer doktornő a Mens Mentises dokim, most már csak távkonzultálok vele, folyamatosan nyomon követjük a pajzsmirigyemet és a d vitamin szintemet még most is :) Lehet vinni máshonnan hozott leletet is, én így csináltam legelőször, hogy 2 hét alatt míg otthon voltam gyorsan túl esetem minden leletes dolgon és egy paksamétával mentem hozzá, így rögtön diagnózist mondott, sőt mivel repültem vissza így pár napra rá mehettem is diétás oktatásra, megoldották hogy ne kelljen hónapokat várnom. Amit én vittem, az egy 3-dik napi hormonsor volt: SHBG, DHEA-S, D-vitamin szint, AMH, TSH, anti-TPO, anti-TG, fT4, fT3, kortizol, FSH, LH, prolaktin, tesztoszteron, ösztraidol, valamint 5 pontos cukorterhelés, de csak mert biztosra akartam menni és nekem fél óránál van a kiugrásom. Plusz vittem egy friss nőgyógyászati uh-s leletet és külön nyak-, mell-, has uh-s leletet is. A mell csak önszorgalom volt, de gondoltam ha már ott vagyok, akkor befizetek arra is, sosem volt még ilyenem, de szerencsére mindegyik negatív lett. Viszont a pajzsmirigy miatt jó hogy rögtön vittem a nyak uh-t is, így látszódott, hogy még nincs elváltozásom. A magas prolaktin miatt mennem kellett volna mri-re is, de arra szerencsére már nem került sor :)

A cukrom (0-30-60-90-120) 3,4-4,5-2,8-2,9-2,6

Az inzulinom: (0-30-60-90-120) 5,9-51,0-47,4-35,6-24,8

Prolaktin: 533,3 mIU/l

TSH: 2,25 mIU/l

antiTPO: 232,0 IU/mL

Az hogy nem tudom éhgyomori fölött tartani a cukrom, ez nem jó, sajnos ez még most is így van, az inzulinom nem volt olyan vészes, nem is kaptam metet, csak a diéta sport inozitol volt, de úgy tűnik nekem még ez is elég volt ahhoz hogy ne sikerüljön a baba. És Breyer doktornő nagyon komolyan vette ezt is, 5 hónap után lett volna kontroll cukorterhelés, azt mondta hogy ha nem változik addigra akkor tovább finomítjuk a dolgot, de tuti változott, hisz 3 hónapra rá pozi volt a teszt :)

Kriszti, nekem ilyen reggelizős cukornézős dolog akkor volt, mikor már terhes voltam, de szerintem kevésbé pontos, mint egy cukorterhelés és nekem akkor már csak a cukrot néztük, inzulint nem. De én úgy gondolom, hogy a 120 perces érték fontos lett volna. Ez szerintem mindenkinél egyedi, hogy kinek mi már a jó, látod nálam milyenek voltak az eredmények, amik már nem voltak jók :( Fontos lenne beállítani a cukrod és inzulinod, a gyógyszer mellett foyamatosan kontrollálni, mert csak az idő megy és lehet csak egy ici pici finomítás is sikert hozna. Tartod a diétát? Nem szeretnél elmenni Breyer doktornőhöz Te is? Én annyi mindent köszönhetek neki és annyira szeretném, ha Ti is mihamarabb átélnétek a csodát. Elég sokat kell hozzájuk várni, de azt hiszem ilyenkor 10-dike körül nyitják mindig az új hónap helyeit. Nem akarok erőszakos lenni, de én elcs.sztem egy csomó időt és persze pénzt egy magán állítólag nagyon jó endodokira és semmi eredménye nem volt, szerinte tök egészséges voltam, soha nem akart kontrollálni, szerinte engedjem el a dolgot és majd sikerül... Breyer doktornő sosem kért tőlem ilyet és már az első találkozásunkkor úgy kísért ki, hogy azt mondta tudja, hogy hamarosan lesz tesója a fiamnak :) Livikém ezeket Neked is írom, ugyan tudom, hogy most elengedted a dolgot és ne is görcsölj rá de tegyél lépéseket azért hogy sikerüljön. Minden egy jó endodokival indul, a többi pedig utána rajtatok áll. Én nagyon szívesen segítek bármiben, diéta, vagy sport, amiket nekem is meg kellett tanulnom, csak szóljatok! Lányok, babásodjatok!!! :)

Köszi Csajok a gyógypuszikat, Bendinek fülgyulladása volt ismét, kapott antibiotikumot és meg is gyógyult. Tegnap már ment újra oviba, erre persze újra betaknyosodott, én ezt már lassan nem hiszem el :( Nagyon várjuk a tavaszt. Itt tegnap már a levegőben volt az illata, kék ég napsütés 10 fok, napon rendesen meleg volt, imádtam :) Én sajna még mindig ugyan úgy vagyok, ezért el is gondolkoztam, hogy lehet most már orvoshoz kellene mennem, bár ami visszatart az az, hogy szerencsére nem fáj semmim, csak köhögök, főképp reggel és nagyon folyik még mindig az orrom. Viszont vasárnap 4D-s uh :)))) És most pont csuklik a kicsikém, teljesen ütemesen hüppög, micsoda jó érzés ez is :) Bendi egyre jobban odavan, sokszor megöleli a pocim és elég sokat kérdezgeti, hogy mikor bújik már ki végre :) Már csak 3 hónap :))))

Puszi mindenkinek

Lia

2015. febr. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8998/9202 anonim ***** válasza:
88%

Lia :) már csak 3 hónap :)) jesszus tenyleg repül az ido :)

Ádi csütörtökön felállt a kiságyba :)) sajna a mászás kimaradt igy látszik nehezen megy mert nem rakja a lábát és kuszni se váltott kézzel kúszik..majd dokinal rákérdezek..

Szerencse a foga többi részen van zomanc de a felső 4 mind poci helyen érintett :(( 99% szerintem hogy zomanc hiany :((

Tegnap voltunk dokinal mert sokat Köhög es este sipolt a mellkasa :(( vírusos vmit kapott el de inhaláltunk azonnal es most tűrhető be plusz homeos köhögés csillapitót adok es igy alszik...

Kepzeljetek vettem egy kiságyat aminek az oldalát nem szereltuk fel igy oda tolom a mi ágyunk mellé és így olyN mintha velünk aludna :) 4 napból 1 nap nem aludt jól csak :)) nem kell felkelni mert kicsi popórázás es alszik tovább :))

Velünk most ennyi :)) a régi tagok olyan jo lenne ha írnának hogy mizu velük :)

Puszi mindenkinek :)

Évi

2015. febr. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8999/9202 anonim ***** válasza:
89%

Sziasztok drágáim!

Krisztikém tudom milyen egy rossz szomszéd,sztem szinte mindenhol van egy ilyen.Kitartás és kezeld a dolgot a helyén.Liám,már csak 3 hónap...nemsokára meglesz a legújabb kis babánk. Köszönöm az aggódást értem,nyugi már hamarosan megyek ir vizsgálatra.Lillám,mi újság?hogy vagy?Kismamáim puszi nektek.Elmesélek nektek valamit ami tegnap történt velem.Voltam egy ügyfélnél,aki amúgy nagyon kedves ismerősöm,ikerbabái születtek nekik,amúgy spontán és természetes szüléssel.Megtakarítást kötnek a babáknak azért mentem.De közben ugye etetés is van,mivel...mostmár tudom,hogy kisbabás házhoz ha mész akkor ott bármikor mész egyszer csak etetés van,főleg ahol mindjárt kettő van.Kérdeztem hogy segíthetek-e és annyira tündéri volt a csaj,mondta hogy igen,megetettem az egyik babát,míg ő a másikat etette.Nálam volt a mohóbb baba...Lányok!Az a pici törékeny test,az a puha bőr azok a pici apró törékeny újjacskák....aztán büfiztettem is,azt sem tudtam hogyan kell megfordítani megemelni...semmi!!!De ez az érzés egyszerűen maga a csoda volt,és aztán rádült a pici fejével a mellkasomra,kicsi lábát szétterítette mint egy kis béka,és behunyta a kicsi szemeit és elaludt.Lányok!Nem tudom megmondani hogy ez kellett-e nekem....nem tudom.Eddig teljesen a beletörődés állapotában voltam,de most ennek a hatása alatt vagyok.Soha nem érzetem még ilyet mint tegnap....talán most értem meg erre a feladatra?Nem tudom...de azt tudom,hogy ilyen csodálatos dolgot nem lehet kihagyni az életben,és remélem azt hogy a jóisten ezt megadja egyszer nekünk akik annyit várják....most ahogy írom ezeket a sorokat is sírok,mert annyira a hatása alatt voltam...vagyok.Ezt akartam nektek leírni.Puszillak benneteket és jó éjt! <3 Livi

2015. febr. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9000/9202 anonim ***** válasza:
89%

Sziasztok Édes, Drága, Nélkülözött Kislányok! :-)

Livike, olvastam amit írtál, olyan édes vagy!!!!!!!!!!!!! Jó lehetett nagyon!!!!!!!!!

Lilla, három hónap csak, de jó!

Kriszti, a szomszédokról ugye tudnék mesélni................

Mást visszaolvasnom lehetetlenség!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aki kíváncsi rá, priviben írjon, én priviben megadom a facebookos elérhetőségem, ott sűrűbb "vendég" vagyok.

Az asztali számítógépünk minősíthetetlenül rossz, ezért nm tudok írni soha!!!!!!!!!!!!!!!!!!

VAn mobil netem, nagyon kevés, és azzal Viberezek, ill. a facebookra töltök fel képeket édes kisfiamról, mert reklamálnak a barátok, rokonok állandóan! TAlán nyár végén tudunk majd venni egy másik számítógépet, akkor jövök többször, addig valószínűleg csak néha, amikor életet tudok ebbe lehelni.

Egyébként sokat gondolok rátok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előd baba nagyon jól van, 5 héttel korábban született 2610g-mal, mára vagyok kiírva :-)

Tegnap volt a meztelen súlya 4025g... Szólt is a doltornénink, hogy hagyjuk szépen el az egyik éjszakai etetést! CSak anyatejet kap, amiért iszonyú sokat szenvedtem és szenvedek most is, de hála az égnek van!!!!!!!!!!!

Nekem jók voltak a köynvek amiket annó Vicusnak ajánlottam, és boldog- boldogtalant kérdezgettem a kórházban is a szoptatásról, nézettem hogy jól csinálom-e.

Én a 2. naptól fejek, az óta is........ De így van tejem. Már próbálom elhagyni, de nagyon lassan kell, nehogy elkezdjen apadni, egyszer már abbahagytam, és nagyon durván elapadt a tejem, de vissza tudtam hozni 2 óránkénti fejéssel, és váltott mellből való etetéssel!

De hatalmas szívás. Arról, hogy hogy fájt a mellem 3 hétig, és micsoda supi sebek voltak rajta, már nem beszélek. De túl vagyunk rajta, most már minden szuper :-)

Elődkénk jó baba nagyon, kicsit szívunk a hasfájással, de ez van. A pisi rendszeresen kifolyik a pelusból, nem is értem, mert a 2 legdrágább márkát használjuk, de 2-3 naponta tuti elázik minden, hiába a 3-4 óránkénti peluscsere :-)

Ez sem érdekel :-)

Tüneményesen szép egyébként, kis törékeny, de kis husika már, pihepuha a hajacskája, édesen nézeget, imádom amikor hozzám bújik, vagy hallgatni ahogyan szuszog! Pár napja elkezdett sikongatni, azzal is szórakoztatja magát <3

NA elküldöm, aztán próbálok nektek képeket feltölteni! Ez a baba, lányok, a saját gyerek minden küzdelmet megér!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Utólag eltörpül majd ez a sok-sok év, és a szok szenvedés is, higgyétek el! Pusizka mindenkinek, és nagyon -nagyon drukkolok!!!!!!!! Irszi

2015. febr. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!