Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Inzulinrezisztencia, hiányzó...

Inzulinrezisztencia, hiányzó peteérés. A kezelés egy éve tart, a diétát, mozgást tartom. Már a második gyógyszert fogyasztom. Nem ér semmit sem az egész. Volt, aki így járt, és ezért kipróbálta a paleolit diétát?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy esetleg vitát fogok kiváltani. Elsősorban olyanok tapasztalatai érdekelnek, akik hasonló problémával (inzulinrezisztencia, PCO) belevágtak az "ősember-diétába". Volt, akinek segített, ésrendezte a peteérését? Esetleg terhes lett? Volt, akinek hátrányára vált? Köszönöm szépen előre is minden válaszolónak. Kérlek, írjatok! Híznom kell, sovány vagyok. (BMI=18)

2012. jún. 19. 18:08
1 2 3
 21/21 anonim válasza:

Szia!

Nem tudom elolvasod e még a kommentemet, de hátha másnak is segít.4 évet vártam a babámra. Minden kipróbáltunk, millióink mentek el arra hogy a legjobb orvosokhoz menjünk, de senki semmit nem talált. A férjemnek volt egy enyhe here sérve, ami állítólag nem lett volna kizáró ok, de azért megműtötték. Mindenki azt mondta hogy most már nagyon tuti hogy összejön. ( 3 éve pff). Nem jött. Munkahely váltások még stresszesebb munka ...persze semmi eredmény. Tavaly nyár elején úgy egyeztünk a férjemmel hogy kipróbáljuk a Róbert Károly magánklinika meddőségi kezeléseit, mert ez még belefért a keretbe. ( Sok dolog itt OEP finanszírozott)Elmentünk, vizsgálgattak. Magas volt prolaktinom és rendetlen volt a inzulinom. A jó helyeken sokat kell várni, így szeptember lett mire bejutottam a Mensmentisbe. Onnan ct-re küldtek, egy microadenóma miatt. Pörgött továbba stori mire februárban közepén elkeztem a 160 CH diétát. Nem hittem benne, és nem is mozogtam mellé, úgy voltam vele hogy ennyit még megteszek a babyért, de elegem volt, és ha ez év decemberéig nem lesz eredmény feladjuk, mert nem bírjuk már sem anyagilag, sem lelkileg. + hónap alatt 22 kg-t fogytam. Május 6.án mentem vissza kontrollra, ahol a doktornő ugrándozott hogy milyen szépek lettek az eredményeim, majd megkérdezte a hormon labor eredményére pillantva hogy mikor csináltam utoljára tesztet? Mondom neki, hogy mivel csak holnap kellene megjönnie nem csináltam. Reggel így hát a napi rutin közeben rutinosan csináltam egy tesztet. Nem hittem abban hogy pozitív, csak tudtam hogy a gyógyszer beállítás miatt fontos a terhesség ténye, hát csináltam. Mikor megláttam hogy pozitív, majdnem kiestem a szememen...és nem ugráltam, nem visítottam, csak csendben elsírtam magam és annyit mondtam: "köszönöm"!!! Mostanra az 17 hetet tapossuk, és ki kell mondjam nem tartom a diétát, képtelen vagyok. Nem zabálok, de nem tudok számolgatni, eszek amit megkívánok. 2 kg-t híztam eddig... A terheléses eredményem pedig jó lett!!! Kicsit hosszúra sikerült, csak azért írtam le hogy lásd...van remény!!!! Paleoztam is részben, de nem kell ezt annyira szigorúan venni, csak használj belőle recepteket mert azok hasznosak! Mielőbbi babavárást kívánok neked !!!


17hkm

2013. aug. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!