Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hogyan sikerült rálazulnotok...

Hogyan sikerült rálazulnotok a gyerek témára? A "ne görcsölj rajta, akkor összejön" tanácstól totál bepörgök, mert 5letem sincs, hogyan kéne oda eljutni. Valós, múködő 5leteket, tapasztalatokat mondjatok légyszi!

Figyelt kérdés
Nekem minden ciklus ucsó hete, de főleg az ucsó 1-2 nap egy rémálom, valódi ámokfutás, már nem tudok semmi mással foglalkozni, csak azon pörgök, megjön-e, és mit tehetnék, h egyszer ne jöjjön meg. és közben annyira bedepizek és olyan reménytelennek érzem, h ez valaha megváltozhat, h legszívesebben csak nem tudnék az egész témáról. (pco, IR, progi hiány klasszikus kombom van persze, rohadt uncsi tom)

#ötlet #elengedés #mitől lehet rálazulni #reménytelen teherbeesés
2013. aug. 13. 22:58
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Lányok, asszonyok, annyira jó volt olvasni, amiket írtatok, h el sem tudom mondani. Mindezt ma reggel, egy tegnap esti totális kiborulás után.. Mára vhogy egyfajta tompaság uralkodott el rajtam, ha nem is nyugalom (az esélyteleneké), de legalábbis teljes fásultság. Egyszerűen elegem lett a témából, és azt hiszem ez így jó is lenne nekem, ha 4 hét múlva nem kezdődne előlről az egész. persze nem azt mondom, h bárcsak soha többé nem jönne meg, de legalábbis jó volna, ha vhogy a tudtomon kívól zajlanának ezek a dolgok én meg csak élhetném az életem és egyszercsak szólnának, h akkor mostantól babát várok. hát kb ide jutottam. Közben ma, de inkább holnapra vagyok "kiírva" mensire, a hőm reggel azért megmértem (hátha úgy leesett, h az magáért beszél), 36,6 volt, szóval ha le nem is esett, elég alacsony. köszi mindenkinek a bíztatást!
2013. aug. 14. 11:34
 12/26 anonim ***** válasza:

Nekünk több mint két év után jött össze, akkor amikor úgy indultunk neki, hogy teszünk rá mi lesz. Úgy voltunk vele, ha nem jön össze ebben az évben még az se gond, utazgatunk, éljük az életünket.

Kösd le a feles energiákat, gondolatokat, keress más célokat. Tanulj nyelvet, utazzatok, tervezgessetek más dolgokat.

2013. aug. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
igen, ez három hétig működni is szokott, csak aztán szinte napra pontosan 1 héttel a nemvárt előtt bekattan, g na megint mindjárt. És onnantól hiába tudom előre, h nem kéne, meg hiába ígértem meg magamnak az előző ciklusok végén, h többé nem foglalkozok ezzel, egyre jobban belepörgetem magam. És rohadt fárasztó vagyok ezzel magamnak is meg a környezetemnek és most nektek is, tudom, szóval erre a bizonyos negyedik hétre van-e konkrét javaslat? hogyan kapcsoljam ki a biológiai órám? hogyan feledkezzek meg tényleg róla, akkor is?
2013. aug. 14. 13:55
 14/26 anonim ***** válasza:
szia :) nemtudom milyen lehet az anyagi helyzetetek de lehet egy kis kikapcsolódás nektek.egy hétre elutazhatnátok olyan ''gyerekcsinálós'' nyaralásra.barátnőm is igy esett teherbe neki jót tett,hogy kizökkent a hétköznapokból.2 évig próbálkoztak és sikerült :)
2013. aug. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 TeLány ***** válasza:
Sziasztok. Én elmondom mit csináltam. 1 évig legalább azt zöit a kérdező. Minden ciklus utolsó hete egy örökkévalóság volt. Namármosr minden nap amikormeg kellett volna jönnie megmértem reggel a hőmet. Ha 37 alatt volt /természetesen minden alkalommal/ elhatároztam hogy nem tesztelek mert úgy is meg fog jönni. Így is lett. Most kicsivel több mint 1.5 év után elhatároztuk hogy egy dolgot még kivizsgáltatok hogy átjárható e a petevezeték, mert minden eredményünk tökéletes. Ha az is ok. Akkor zajlik az élet tovább és tervezek egy téli síelést is meg egy jövő nyári külföldi utat. Újra elkezdek sportolni stb.. ha kell, kedves kérdező minden hónapban tesztelj. Egy idő után jobbnak látod majd nem foglalkozni vele. Komolyan mondom, nálam is megvoltak a fázisok. Most már hőt se mérek, nem várom a menzeszt, nem számolgatok... a mellem jelzi ha megjön :-) sok sikert remélem hamar túllendülsz ezen az időszakon.
2013. aug. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Ha ennyire rossz idegi állapotban vagy az utolsó héten, akkor még ha összejön is a megtermékenyülés, a megtapadást megakadályozod a stresszeléssel. Szerintem tartsatok legalább egy, de inkább 2-3 hónap szünetet, amikor nem is próbálkoztok! Ne számolgasd, mikor kellene akcióba lépni,csak akkor és olyan formában bújjatok össze, ahogy kedvetek szottyan. Nem tudom, hány éves vagy, de 2-3 hónapon már nem múlik semmi. Ennyi kell, hogy megnyugodj, összeszedd magad. Az utolsó napokat pedig vedd úgy, hogy most nem az volt a cél, hogy teherbe ess, tehát teljesen normális, hogy meg fog jönni. Közben azt is átgondolhatod, nem kompenzálni akarsz-e valamit a gyerekkel, nem csak azért akarod-e ennyire görcsösen, mert tőle vársz megoldást az életed más, megoldandó problémáira?
2013. aug. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Fú de jókat írtok! mármint nem feltétlen rám nézve, de mint tanácsot. az ucsó írónak, akinek köszönöm az direktségét annyit, h na önvizsgálatból elég jó vagyok, de azért majd elgondolkodom ezen. vmi még lehet is benne, mert kicsit nehezen találom a helyem szakmailag, minden amit szeretek, érdekel, jó kedvvel tudnám csinálni kissé távolni (főleg mert megbolondulok a klasszikus munkhelyeken, csak saját vállalkozásban tudok gondolkodni), és ezáltal rövidtávon nem ad elég konkrét feladatokat. szal igazad van, ugyanakkor az is tény, h nem az a bajom, mint sok velem korú (30as kp-e) nőnek, h programozottan élem az életem és ha nem minden tökéletes (karrier, férj, szép ház, autó, csini ruhák mit tom én) akkor összeomlok, ennél sokkal lazábban élünk és nem is érdekelnek ezek. Egyszerűen az élet és a család természetes részének tekintetem a gyerekeket és eléggé kezdek betojni, h 36 évesen még sose fogant meg bennem baba, nem szeretnék lemondani erről a fontosrészéről egy teljes életnek.
2013. aug. 16. 16:52
 18/26 Lamakid333 ***** válasza:

Szia!


Mi a feleségemmel 5 hónapon át próbálkoztunk, ő minden hónap végén ugyanúgy volt mint te, és majd bele bolondult amikor megjött neki, főleg amikor 2-3 napot késett. Aztán úgy döntöttünk hogy most hagyjuk a gyerek témát, és elkezdtük szervezni az esküvőnket. Annyira lefoglalt minket, hogy még a megfelelő időzítésre is elfelejtettünk odafigyelni. Csak akkor voltunk együtt, amikor jólesett. Aztán a véletlen úgy hozta hogy pont az esküvő napján kellett volna megjönnie neki, és azon aggódtunk hogy ez mennyire elronthatja neki a dolgokat. Aztán végül is, minden probléma nélkül lezajlott a gyönyörű szertartás, és véget ért a nap. 2 napra rá csináltunk tesztet, mert semmi előjele nem volt hogy meg akarna jönni neki, erre bumm, kiderült hogy baba van a dologban. Szóval a mi saját magunk nászajándéka egy kisbaba lett :) Mindketten repültünk a boldogságtól.


A történet tanulsága: tényleg nagyon fontos hogy ne görcsölj rajta, inkább keress valamit ami jobban lefoglal, főleg hónap végén.


29hkm féjre.

2013. aug. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
ááá, el se hiszem, h egy pasi is írt! Nagyon köszönöm neked! annyira jó fej vagy (nem akarom ezzel a többieket leértékelni, de ez olyan ritka, h egy pasi beleszól ilyen csajos dolgokba és annyira jó hallani, h ők is átérzik és foglalkoznak vele) szóval köszi, asszem annyi bíztatást kaptam, h közben el is kezdtem szervezni az lmaradt nászutunkat (gy hónapja házasodtunk nagy boldogságban, csak eddig se idpnk, se pénzünk nem volt elutazni). Rájöttem, h lesz ami lesz, hacsak 1 hétre is, vhova el kell mennünk, ahol megfeledkezünk az itthoni dolgokról, majd utólag vhogy kitermeljük. úh mostmár csak az a kérdés, merre induljunk, mert pénzünk az alig. couch surfinggel akartunk utazni, de más kanapéján pecózni az ugye nem túl ideális nászutasoknak :D
2013. aug. 16. 17:48
 20/26 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Végigolvastam én is a jó tanácsokat,mivel pont abban a cipőben járok én is mint te.Nekem az ilyen hozzászólások is erőt adnak,mint itt a kérdésedre adott válaszok.mi is a férjemmel a "pihentetjük egy kicsit " fázisban vagyunk,már jó úton haladok az elengedésre,de még nem az igazi...pontosan az az utólsó,az a 4.hét,az kegyetlen.Dehát azért ahogy láttam te is 36 éves vagy,én 34. és 4 éve nem sikerül lassan.Persze hogy így kétségbe tud esni az ember lánya néha!De fel a fejjel,nekünk is lesz kisbabánk hamarosan! :)

2013. aug. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!