Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 4 év megszakításos módszer,...

4 év megszakításos módszer, nincs terhesség. Lehet, hogy nehezebben jön össze a baba?

Figyelt kérdés

Az előző pasimnál gyógyszert szedtem, de utána kiderült, hogy nem szabad. Sajnos a megfelelő dokit még nem találtam meg, de eddig senki nem mondott semmit, hogy bármi gond lenne, UH-n is voltam már. Még nem akarunk babát, csak elgondolkodtam, hogy ugye eleve a megszakításos mennyire kockázatos... vagy mi lennénk szerencsések?

(Megtartanám a babát, ha úgy alakulna, ekörül ne alakuljon ki vita)

Annyi még, hogy anyukámnak jöttem én össze nehezen, a petevezetékei(kiderítetlen okokból)el voltak záródva valamennyire+miómák képződtek a méhében szinte állandó jelleggel. Azt mondta, hogy neki azt mondta a doki, hogy nem öröklődik, de van egy gyanúm, hogy igen... mit gondoltok?



2015. jún. 16. 12:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
60%

Szia! ne aggódj (írom így látatlanból) mi 10 évig "védekeztünk" így... csak akkor jött a baba, amikor belém is élvezett és terveztük a babát....

5 hónap alatt jött össze akkor.

2015. jún. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
60%
Nálunk 12 éve jól működik a módszer - mínusz két tervezett gyerek (terhesség és szoptatás) időszaka: az első a 2., a második az 5. hónapban sikerült, ami tudtommal elég átlagos.
2015. jún. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
79%
Szia,én nem akarlak megijeszteni,de én naptáras módszerrel voltam együtt a párommal,és volt mikor sehogy sem védekeztünk,mostmár szeretnénk is,erre mehetünk kivizsgálásramert nem jön össze.szóval ilyen is van.
2015. jún. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
81%

Erre senki se tud válaszolni neked.


Van olyan ismerősöm, ahol mint utólag kiderült, tényleg a meddőség az oka a módszer sikerességének.


Barátnőméknél viszont 5 évig működött a módszer, majd a tervezett baba első próbálkozásra összejött. A második előtt is visszatértek rá, akkor viszont 1 év alatt be is csúszott.

2015. jún. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
56%

Én is az első kettőhöz csatlakoznék. Mi a gyerek előtt kb. 4 évig védekeztünk így. Amikor eldöntöttük, hogy jöhet a baba, akkor rögtön elsőre teherbe estem.

Most 7 éve megint így védekezünk, de nálunk sem lenne gáz, ha besikerülne egy baba, talán jövőre tervezünk.

2015. jún. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Nalunk 5 evig ment ezzel a modszerrel amig nem akartunk gyereket, 3.honapra osszejott a lanyunk. Most viszont 10honapja probalkozunk a kis tesoval total sikertelenul. Ugyh ne aggodj. Sokaknal bevalik ez a modszer. Kar mar most ezen idegeskedned szerintem. Majd ha akarsz babat es egy eve nem jon ossze raersz aggodni. :-)
2015. jún. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
25 vagyok, lassan gondolkodunk rajta :)
2015. jún. 16. 12:40
 8/24 anonim ***** válasza:
60%
Szia! Nalaunk is megszakitasos modszer volt evekig. Es mukodott. aztan, amikor akartuk, akkor azonnal osszejott a baba :)
2015. jún. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Miért nem mégy el a nögyógyászhoz és vizsgáltatod meg magad? Amennyiben tényleg lenne valami feltünö probléma, azt érzsevenné, és lehetne ellene tenni valamit.
2015. jún. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Voltam, és mondta h semmi gond...
2015. jún. 16. 12:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!