Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mi a további menete, valóban...

Mi a további menete, valóban jó tanácsot kaptam? Kicsit negatívnak érzem a dokim.

Figyelt kérdés

Nem jön össze a baba.Fél évnél(májusban) voltam nőgyógyásznál, akkor azt tanácsolta, hogy szedjek vitamint, folsavat, kicsit fogyjak és egyek egészségesen, és lesz baba. Ha nem, akkor menjek vissza 6 hónap mulva.

Most visszamente, jeleztem, hogy kérhetnék petevezeték átjártahóságit, és hormon tesztet, vagy egyéb vizsgálatot.

Viszont elég agresszivan, azt a választ kaptam, hogy mostmár nem csinálnak velem addig semmit, ameddig a párom nem ad mintát. Mert biztos vele van a baj.

Persze, megértem, ha ezt látják egyszerűbbnek, de szerintetek is ez a menete? Vagy m,enjek el egy másik dokihoz, aki esetleg megvizsgálna ujra?



2016. okt. 13. 15:13
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt minden nő tisztában van vele hogy a férfinek mintát adni kellemetlen lehet és biztos izgulnak is 1000-el nehogy rossz eredmény szülessen. Abban is biztos vagyok hogy itt egyikünk sem bunkó, tapló, érzéketlen, aki csak a saját bajával törődik, sőt abban is biztos vagyok hogy az ide válaszoló nők szeretik a párjukat! Azért reagáltunk keményebben az irományodra, mert megpróbáltad a mérleg nyelvét a férfiak felé elvinni és egyértelmű, kikezdhetetlen tény hogy ebben is mint annyi minden másban, nekünk nőknek nehezebb, nekünk jut igazán a neheze. Akiben turkált már orvosok hada, volt átjárhatósági vizsgálata, inszemen, lombikon esett át és szétcseszte magát a hormonokkal, annak nem kell magyaráznom miről beszélek. De aki nem esett át ezeken csak szimplán józan paraszt ésszel él, annak is világos, mint a nap!
2016. okt. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
0%
Nem akartam a mérleg nyelvét a férfiak felé elvinni. Nem is vittem. Ha visszaolvassátok, amit írtam, semmi erre utaló nincs benne. 21-es, én sajnos nem vagyok olyan biztos abban, hogy itt senki sem tapló, mert a kérdésre adott válaszok között bizony vannak érzéketlen és éretlen megnyilvánulások. Én csupán ezekre reagáltam egy rövid megjegyzés formájában. De cserébe itt mindenki nekem esett.
2016. okt. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!