Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Orvosváltás, de hogyan?

Orvosváltás, de hogyan?

Figyelt kérdés

17 hetes kismama vagyok. Nem részletezném miért, de szeretnék orvost váltani. Egy orvoshoz már elmentem, de nem vállalt. Esélytelen, hogy ennyi idősen átvegyék egymás betegét? Gondolok itt arra, hogy ügyeleten, akárhol belefuthatok a mostani, lecserélendő dokimba.

Aki orvost váltott, tusna tanácsot adni? Nem lett rossz következménye a váltásnak? A kiskönyvben is ott a mostani dokim pecsétje, már nem tudom letagadni.



2019. dec. 11. 20:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én 16 hetesen váltottam orvost. Nem volt gond. Ugyan már előtte telefonon is mondtam, hogy terhesgondozásra szeretnék járni de megkérdezte, hogy egy vizsgálatra jöttem, vagy szeretnék-e nála maradni. Nem találkoztam az eredeti orvosommal amúgy. De emiatt végképp ne aggódj, nem hiába szeretnél váltani. Nekem nem volt elég alapos. Tudom UH meglehet 1 perc alatt is ha jól fekszik a baba, de kérdezni se tudtam rendesen, meg tele volt a rendelője állandóan szóval nyilván alig jut idő betegre csak ehhez meg úgy éreztem sokat fizetek. Az új dokinál ugyan még drágább volt egy alkalom de az idő többszöröse jutott, vele bármit meg tudtunk beszélni. Csak a szülésre nem jött be. Második gyerekkel nem is fogadtam inkább. Ehhez a dokihoz aki genetikus voltam a 2 genetikai UH-n, ezt mondtam is neki. Amúgy meg se ismert, pedig 21 hónap van a gyerekek között.
2019. dec. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Siman tudsz meg valtani. Lehet hogy valaki epp nem vallalt de az inkabb azert mert tele van. En amugy ugy oldottam meg ezt, hogy a fontos vizsgalatokra a Czeizelbe megyek, terhesgondozasra mikor meg kerdeznek kettot a korhazba. Igaz piszok draga moka, de en igy nyugodt vagyok. Viszont szulni igy ugyeletesnel fogok, de ha barmi felmerulne, meg az utolso uh-n, meg mindig tudok keresni egy dokit aki pl megmut ha kell.
2019. dec. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!