Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Miért javítanak ki állandóan?

Miért javítanak ki állandóan?

Figyelt kérdés

Betelefonaltam múltkor a kórházba, hogy a terhesgondozásra kérek időpontot, de kiakadtak, hogy az várandósgondozás.


És folyamatosan kijavít az az orvos, mindenki más terhesgondozásnak hívja.


Tényleg nem mindegy jelen esetben?


2022. szept. 8. 10:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudom, de annó mindenkit leoltottam, aki a saját terhességemről beszélve visszaszólt, hogy az nem teher. Backi én vagyok terhes, nem te, úgy beszélek róla, ahogy akarok, köszike.
2022. szept. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem mindenki érti, hogy mit szeretnél, nem hiszem, hogy ennek valós jelentősége lenne. Egyébként egyet kell, hogy értsek az első válaszolóval, nálunk abból volt a vita, hogy azt mertem mondani 2 hányás és migrénroham közepette, hogy a babát nagyon várom és szeretném, de a terhességet gyűlölöm és vége lehetne már. Erre anyukám teljesen kiakadt, hogy hogy mondhatok ilyet, ez egy áldott állapot, ő csodaként élte meg mindkét alkalommal. Oké, örülök, de nekem inkább az lesz a csoda, amikor már a kezemben tarthatom a kislányomat, nem pedig a wc fölé görnyedés, a légszomj, a migrén és társai. Elfogadom, ha valakinek ez várandósság, áldott állapot stb, de ne erőltesse rám.
2022. szept. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%

Azt tudom elképzelni hogy abban a korházban ez egy szokás lett hogy nem hívjuk a terhességet terhességnek hanem varandóságnak. De ezzel magukat szivatják mert gondolom állandóan mindenkit ki kell javítaniuk.

Javaslom hogy ezen ne húzd fel magad, ott hivd ezt varandósságnak és akkor ők is boldogok és te se húzod fel magad h kijavitanak, amúgy mimdegy hogy hívod az eredmény ugyanaz, egy csoda baba 😌

2022. szept. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%

Vannak ilyen emberek. Engem tegnap egy random félismerős néni javított ki, mikor terhességet mondtam, hogy én nem terhes vagyok, hanem várandós. Annyit válaszoltam, hogy bár nyilván nagyon várom a babát, de a jelenlegi állapotomat attól még tehernek érzem.

Nem kell velük foglalkozni, vannak ilyen okoskodó emberek. Nyilván tök mindegy minek hívod.

2022. szept. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva engem nem izgatna, hányan javítanak ki. Annak hívom, aminek megszoktam. Mint ahogy a megye sem lesz vármegye az én szóhasználatomban. Akit zavar, majd kijavít, én meg elnéző mosollyal nyugtázom az ügybuzgalmát. :-)
2022. szept. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
27%
Ajjaj. Akkor nagyon sokan nem tudják/tudjátok, hogy a a terhességnek nincs köze a teherhez. Nem teheresség. A tereh szóból származik, ami gyögyörűséget jelent.
2022. szept. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
14%
*gyönyörűséget
2022. szept. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy ki szavazgat lefele, tőlem mindenki zöldet kap
2022. szept. 8. 11:59
 9/14 anonim ***** válasza:
84%

Ajjaj, miért akar okoskodni, aki nem tud. Egyrészt ha igazad is lenne, senkit nem érdekel. Másrészt meg csak részben van igazad, és pont a lényegben nem. Terhet jelent ugyanúgy.

[link]

2022. szept. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondd legközelebb, hogy pulya szemle. Vagy testbérlő csekkolás.
2022. szept. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!