Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Ma vagyok 39+1 napos.A baba...

Ma vagyok 39+1 napos.A baba nem nő az elmúlt hetekben. Bpd: 90, ofd: 102, hc: 313, ac: 322, fl:72. Placenta II.2 hete vagy ugyanekkora v. nagyobb volt.Nst rendben volt,flowmetriát nem csináltak. Doki szerint ok, csak kicsi. Kinél volt ilyen? 2.gyerek

Figyelt kérdés

2022. nov. 28. 14:10
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Vagy csak carul mérnek 😉

Ne aggódj. Ha a mozgása ok, van szívhang is Akkor nem hinném h baj van. Ez a méricskélés meg kb-ra van

2022. nov. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem az utolsó UH-n, vagyis hát flowmetrián, amin voltam (38 hetesen) megmérték és becsültek egy súlyt meg méreteket, de akkor hangsúlyozta is a szonográfus, hogy a terhesség ebben a szakaszában már annyira nagy a baba, nem látszik rendesen az ultrahangon, hogy amit mérnek az egy nagyon erősen becsült szám, nem tudnak már olyan pontosan centizgetni, mint a 2. trimeszterben pl. Szóval ezen nem aggódnék, ha az orvos nem jelzett gondot, akkor valószínűleg nincs.
2022. nov. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kérdezö vagyok. Olyan sokan írják ezt a flowmetriát? Uh-on csinálják? Az mi? Nekem nincs ilyesmi a papíromra írva. Annyit mondott a doki, hogy már itt-ott meszes a lepény és fogyóban a magzatvíz, de még határeset. Kicsit be vagyok parázva.
2022. nov. 28. 14:58
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

39 hetesen miért parázol azon h meszes a lepény?

Fogyóban a magzatvíz???

2022. nov. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4. - ezt mondta, hogy egyre kevesebb a magzatvíz de még nem vészes. Nem tudom hova lett, mert nem éreztem szivárgást. Félreértesz, nem azon parázok, hogy meszesedik a lepény, hanem, hogy mi okból nem nő a baba.
2022. nov. 28. 15:26
 6/10 anonim ***** válasza:
Normál esetben 36. hét után nem is méricskélik...
2022. nov. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, hogyha azt vették észre, hogy hetek óta nem nő a baba, miért nem néztek flowmetriát? Köldökzsinórban lévő erek áramlását nézik ilyenkor, úgy így uh-n megy. 🤷‍♀️
2022. nov. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tegnap elmentem, ott néztek. Elvileg oké, inkább azt hangsúlyozták, hogy a végén már nem biztos, hogy jól mérnek, mert be van ékelődve. De valószínű nem érzi rosszul magát. Remélem.
2022. nov. 30. 20:05
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérdező! Na megvan a baba? Mennyivel született? 😁
2022. dec. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Meg. 39+4 naposan 3640 gramm, 54 cm, szóval ne adjatok a becslésekre. :)
2022. dec. 25. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!