Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Genetikai ultrahangra orvoshoz...

Genetikai ultrahangra orvoshoz, vagy szonográfushoz érdemes menni?

Figyelt kérdés
Mik a tapsztalatok?
2022. dec. 4. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem magzatdiagnosztikai központba


Bp: Czeizel; Istenhegyi

2022. dec. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ott is vannak szonográfusok és orvosok is.
2022. dec. 4. 20:50
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ott általában 2 az egyben



Az első terhessegemkor akihez jártam magánban

Azon felül, hogy szülész nőgyógyász volt, szonográfus is ( több magánklinikán végez magzatdiagnosztikát, többek közt akkor a Czeizelben is)

2022. dec. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
czeizelben dr Harsányi Lehel. nem egy szószátyár ember, de nagyon profi, ha kérdezel válaszol. csinál képet is megmutatja 3d-ben a picit. egy klafa lefűzött leletet kapsz kèpekkel, meg egy kis képeslapot a pici 3d képével (én a 2. genetikain nem kaptam, mert nagyon rosszul feküdt, de végülis mindenét meg tudta nézni a doki)
2022. dec. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1. -3. Vagyok..

1. Babànal èn is nàla voltam.. ma 5 ève pont, de ha a videot nèzem ma is mondani tudom, amit akkor mondott..

Mindent megmutat, videón is làtszik a kurzor.. nagyon jó ..


Istenhegyiben kicsit màs, de ott is teljeskörû tàjèkoztatàst kaptam.

2022. dec. 5. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegy, szonografus is tökéletesen ért az ultrahanghoz hiszen egyetemen évekig tanulja. Ha barmi eltérést észrevesznek genetikai tanácsadásra küld a szonografus és a nőgyógyász is.
2022. dec. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!