Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Kérhetek segítséget, hogy a...

Kérhetek segítséget, hogy a 12. hét után milyen orvosi látogatások javasoltak és milyen vizsgálatok?

Figyelt kérdés

Magánba tervezek járni, és egy teljesen problémamentes terhességgel (terhesség előtt magas volt a tsh-m, de a terhesség második hónapjára az is szépen beállt 1.5-re) a 12. hétig 4x voltam nőgyógyásznál, 4x vérvételen, 1x kardiológián (úgy, hogy a munkahelyemen valamiért szintén csináltak mindenkinek júniusban egyet) egyszer fogászaton és 1x védőnőnél + nifty teszt, de azt legalább az utolsó nőgyógyászati látogatás alkalmával csinálták.


Kicsit (nagyon) elegem van abból, hogy minden héten megyek valahova, nekem ez munka mellett nem fér bele, főleg, hogy amúgy a babavárót is felvesszük, a csok papírokat le kell adni, az is jó pár alkalom, amikor el kell kéreckednem.


Most a nőgyógyász visszahívott 4 hét múlvára a 16. hétre (semmi gond nem volt), közben a védőnőhöz kell mennem 3 hét múlvára. Már nem merem mondani a főnökömnek.


Tényleg kell az orvoshoz menni a 16. héten? A védőnőhöz meg a 15.-en?


Melyek azok a vizsgálatok, amiket nem lehet kihagyni? És mit jelent ez a terhesgondozásra xy-hoz járok? Kell ehhez orvos is? Nem a védőnő csinálja? Teljesen el vagyok veszve, mert az ismerőseim sokat jártak, de nekik volt indokuk, nekem semmi problémám nincs...


Köszi!


2022. dec. 20. 14:46
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Igen tudom :) csak példát írtam hogy mi a sok orvoshoz járás :)
2022. dec. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!