Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Más is járt így? Hogyan...

Más is járt így? Hogyan oldjátok meg ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az történt, hogy jelenleg 11 hetes terhes vagyok, 7. hét óta kergetem a védőnőt, de akkor nem állt velem szóba, mert azt mondta korai. Aztán táppénzen volt. A múlt héten végre adott egy kiskönyvet. De már nekem most szerdára van időpontom 12. hetes genetikára.

A háziorvosomhoz addig már nem tudok eljutni, mert helyettesít és csak akkor tudna fogadni amikor már a genetikán kell lennem. Elvileg megcsinálják nélküle is.

Na de én felhívtam a védőnőt, hogy most mi legyen? Erre azt mondja sürgősen kérjek beutalókat a laborba meg mindenféle szűrésre ....

Nagyon mérges vagyok, mert eddig ő húzta-halasztotta, nem volt semmi fontos, azt mondta nem maradok le semmiről. Erre most azt mondja sürgősen kérjek ....


Járt valaki így? Hogy tudtátok megoldani? Dolgozom, ezért az időpontokat se tudom annyira rugalmasan foglalni.


febr. 12. 18:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg az a problémád, hogy nálatok a kiskönyv a beutaló, ha a háziorvos már lepecsételte? A tied meg nincs lepecsételce, tehát nem érvényes?


Próbálj a nőgyógyásztól vagy a helyettes háziorvostólkérni külön beutalót.

febr. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

A védőnő velem sem állt szóba a 11. Hét végéig. Én az első trimeszteri vérvételre meg az EKG-ra a háziorvostól kértem beutalót és úgy mentem el.

A kiskönyvem háziorvosi részét csak most a 16. Héten töltettem ki.

Genetikain nem kérik a labor és EKG eredményeket.

Én az EKG megcsináltattam már 8 hetesen és most néztek rá először az eredményre.

Az első trimeszteri vérvétel meg szerintem is jó még a 12. Héten is, ennek nem olyan kötött az időpontja, mint a genetikai vizsgálatoknak vagy a cukor terhelésnek. Kb általános labor vizsgálat csak mindent is megnéznek benne.

febr. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!