Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Akik tv melett akszanak,azok...

Akik tv melett akszanak,azok ,hogy oldották meg baba melett? Egyszobàba leszünk.Elnem tudom képzelni,hogy sötét és csönd legyen..Egyfelől szeretném,hogy jó alvó legyen,szokja a zajokat másfelől nem szeretném,hogy legyen a későbbiekben hàtulütöje.

Figyelt kérdés
Természetesen a tv úgy áll,higy nem làt rá,csak a hang..
febr. 17. 02:23
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
59%

Pedig valahogy meg kell oldani, hogy ne egy szobában legyetek, ha nem akartok leszokni. De nektek is jobb lenne elhagyni.


Az én szüleimnek is volt ez az idióta szokásuk, de mi sosem aludtunk velük egy szobában, a gyerekszobában meg nem volt tv.

febr. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Az a baj,higy még megsem született,de már annyira félek,hogy baja lesz,nem merném egyhama külön szobába tenni,lesz szoba átalakítva neki,de csak pár év múlva,illetve a fülem se merném bedugni. Lehet leszek olyan lelkivilágba,hogy énis birni fogom a csendet,mert csak nekem van szükségem erre az ingerre,de olyannyira,hogy nem is mindegy mi szóp,nem elég,hogy szóljon valami,a jó megszokott 1000 éves szitcomjaim mennek...
febr. 17. 09:07
 13/27 A kérdező kommentje:
De igazatok van,énis úgy gondolom nem jó ez még nekem se,nem még neki. Habár most is ahhoz van szokva a hajamba..
febr. 17. 09:08
 14/27 anonim ***** válasza:
47%
12es ha ennyire aggódós vagy akkor meg úgysem nagyon fogsz tudni aludni :)
febr. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
56%
Akkor a baba aludjon a saját szobájában. Ha meg neked fontosabb lesz, hogy a közelébe legyél, mint a tv zaja, akkor alhatsz mellette egy matracon.
febr. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
75%

"Habár most is ahhoz van szokva a hajamba.."


Hogy mi van?

Ha a hajamba=hasadban, akkor se értelmes. Ne legyél már olyan primitív, hogy azt hiszed, hogy magzatként szoktatod bárhogyan is azzal, hogy most zajban alszol...🤦

febr. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem is a zaj a legnagyobb baj azzal hogy megy a tv, mert ahhoz hozzá tud szokni, hanem inkább a fényhatások. Lehet elalszik mellette, de majd nem tudjátok miért nyűgös napközben
febr. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha aggódsz érte, akkor ne altasd tv mellett, tönkreteszi a kis idegrendszerét a folyamatos inger, és nagyobb bajokat okozhatsz neki. Aztán meg nem fogod érteni miért lesz sírós, nyűgös, ingerlékeny, miért teljesít majd rosszabbul az iskolában.
febr. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Mi azóta nem alszunk tv vel. A babának ártana. Persze felnőttnek sem jó, de magunk miatt nem aggódtam max 30 perc és aludtunk. A babának tv, teló, monitor minden árt. Nappal ha zaj van nyilván oké az ember takarít, főz. De éjjel kell neki a sötét max éjjeli fény vagy forgó. Ha nézni alarunk valamit akkor szoktunk a nappaliba ha a baba alszik a szobába.
febr. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Én 10 éves koromtól egész 34éves koromig míg meg nem lett a lányunk tv mellett aludtam. Meglett és hazavittük, láthatóan zavarta, kikapcsolatuk azóta már azt nem tudom elképzelni, hogy tv mellett aludjak.
febr. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!