Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Nifty, prena és egyéb tesztek...

Nifty, prena és egyéb tesztek előtt hogyan ellenőrzik a baba korát?

Figyelt kérdés
Van előtte uh vizsgálat vagy csak be kell írni az utolsó menszesz napját az adatlapra?
febr. 17. 18:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Ezekhez a tesztekhez nem kell ellenőrizni a magzat korát. Miért kellene?
febr. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Nem kell hozzá a kora, a te véredből szúrik ki az ő kromoszómáit és azt tesztelik. Teljesen mindegy, hogy 10hetes vagy 20. A génkészlete ugyan az marad. (Annyiban számít csak, hogyha beteg és elakarod vetetni annak van határa, ráadásul nem fogadják el a prena, nifty stb tesztet, csak a mintavételt, ami idő)
febr. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
2-es vagyok, jah meg ha korán mész, 12 hét előtt akkor a baba nemét nem mondják el (a genetikai betegségek szűrési eredményét igen), csak miután betöltötte a 12 hetet, hogy a neme miatt ne lehessen abortuszra rohanni.
febr. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
De honnan tudják akkor hogy 12 hetet betöltöm és csak akkor mondják meg a nemét?
febr. 17. 18:40
 5/18 A kérdező kommentje:
Valahonnan tudniuk kell hogy hány hetes vagyok. De honnan?
febr. 17. 18:41
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy emlékszem csak a kiskönyvben néztek dátumot. UH biztosan nem volt prena kapcsán. De a kor tényleg csak annyiban számit, hogy a nemét ráírhatják-e az eredményre vagy sem.
febr. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Niftyt csinaltattam, nekem elotte elkertek a kiskonyvem es a 12. heti genetikai eredmenyet.
febr. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Én 12. heti UH-ra egy direkt erre szakosodott intézménybe mentem, utána vetettem le a vért a Prenához a magándokimnál.

Ő csinált egy fél perces UH-t előtte a biztonság kedvéért, hogy biztos élő magzat-e, azt mondta, hogy ő mindig ránéz akkor is, ha csak a vérvételre megy hozzá valaki.

De mivel hozzá jártam terhesgondozásra, így enélkül is tudta a magzat korát, szóval nem azért csinálta.

febr. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
64%
Túl korán le sem veszik, hogy nehogy ne legyen elég magzati dns a véredben az elemzéshez. Amúgy valóban, a kiskönyvet szokták kérni. Ha még nem vagy 12 hetes, addig nem kapsz a magzat nemére vonatkozó eredményt amíg be nem töltötted.
febr. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
És ha még nincs kiskönyvem? 10 hetesen szeretnék elmenni de nem biztos h lesz idöm vedőnővel talalkozni. 3-an visznek 6 körzetet, nagyon sok a munjájuk. Tobb honap volt multkoris h tudtunk találkozni kisbabám miatt
febr. 17. 20:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!