Minek ilyen gyakran?

Figyelt kérdés

Az én védőnőm minden hónapban berendel magához. Titeket is???

Milyen időközönként mentek hozzá terhesség alatt?


febr. 23. 10:35
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
83%
Engem is, minden ultrahang előtt megyek hozzá (vagyis most a 20 hetes előtt ő jön, mert még nem volt nálunk). Nekem azt mondta azért mert ő ugye néz vizeletet, vérnyomást és ha valami gond van akkor tudom jelezni az orvosnak
febr. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
67%

4 hetente, mert ez a kötelező.

Miért esik nehezedre havonta elmenni hozzá?

Ha megszületik a baba, őt is kell ám vinni hozzá rendszeresen, plusz még ilyen olyan szűrővizsgálatokra, oltásokra stb.

febr. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Kicsit sok belőle, mert eddig házhoz is jött ugyanúgy minden hónapban szinte…!
febr. 23. 10:40
 4/24 anonim ***** válasza:
87%
Minden hónapban 1x jártam hozzá. Terhesség végén 2 hetente kellett mennem.
febr. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
92%

havont 1x jártam.

Nekem nem a gyakorisággal volt gondom, hanem a személlyel

febr. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Nálam novemberbe látott,utána február,de volt hogy mondta mégse ér rá,utána beteg lett,majd mi is,viszont most 4 hétre rá lesz. Plusz nálunk a kislányommal is kellett státusz is. Nekem nincs gondom vele,mindig jót beszélgetünk,fiatal,nemrég kezdett. Gyerekápoló vagyok,sose piszkált a lányomnál se,megkérdezte hogy csinálom,elmondtam és ennyi. Hozzátenni nem tett sosem sok mindent. Ha nem ilyen lenne,engem is zavarna.
febr. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
89%
Nekem is havonta kellett mennem a védőnőhöz. Ő kétszer jött ki, először a kiskönyv kiadása utáni alkalommal, egyszer meg a vége felé. Átbeszéltük a kórházi csomagot.
febr. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
39%
Nálunk is havonta jött, és engem is idegesített az első babánál. A világ végén volt, mindig szabit kellett emiatt kivennem, aztán nem csinált semmit, csak megkérdezte a súlyom, max nézett egy vérnyomást. Teljesen feleslegesen pocsékolta az időm. Amúgy nem kötelező havonta járni, nyugodtan megmondhatod, hogy egyszer jöjjön ki megnézni a házat, aztán keressen új programot.
febr. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
79%

Nekem is mint a 7-esnek. Havonta mentem, egyszer volt itt amikor 20 hetes voltam meg egyszer a 33. hét környékén hogy a szoptatásról beszéljen. Az utolsó hónapban már nem kellett menni, mert akkor már hetente volt nst is.


Mikor megszületik a baba az első 6 hétben hetente megy házhoz a védőnő. Utána 1 éves koráig havonta kell vinni státuszra, utána évente 6 éves koráig. Szóval jobb ha hozzászoksz a védőnő társaságához.

febr. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
88%
Alapból havonta kéne. Az enyém szerencsére lesz@rom típus. Közölte, hogy 2 havonta találkozunk és 1 hónappal szülés előtt jön ki.
febr. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!