Minek ilyen gyakran?

Figyelt kérdés

Az én védőnőm minden hónapban berendel magához. Titeket is???

Milyen időközönként mentek hozzá terhesség alatt?


febr. 23. 10:35
1 2 3
 11/24 Bogica0616 ***** válasza:
100%
3 hetente kelett mennem a végén pedig hetente rendelt be. Tök.m kivolt vele. Megszületett a kicsi azota hetente jön. Pedig lassan 4 hónapos a babám.
febr. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Engem is havonta szeretett volna hívni de megegyeztünk abban, hogy 6 hetente fogok járni. Azt mondta valamennyire tudjuk rugalmasan kezelni.

Dolgoztam, van iskolás gyerek is, nekem ennyi bőven elég volt.

febr. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Durva amúgy,hogy mennyi hely és mennyi szokás. Nálunk itt költözés miatt két védőnőt is megismertem,plusz egyet a munkahelyemről,de őt mint barát. Itt az a szokás minden kismamánál,hogy 1x a védőnőhöz te mész,következő alkalommal ő jön házhoz,majd így felváltva megy végig,1x te,1x ő. Sok anyukával beszéltem,nekik is fura ez így,de ráhagyta mindenki. Hogy ennek mi értelme van,sose fogom megérteni,főleg mert 1x nem nézte meg a lakást,se a gyerekszobát,se a gyerekcuccokat,még csak kezet se mosott soha,csak beült beszélgetni amikor ő jött,beírta a dolgokat és csá,loholt el. Értelme lenne legalább.
febr. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
89%

#13 Lehet annyi védőnő van egy vizsgálóra hogy nem tudnak mindenkinek minden hónapban úgy adni időpontot hogy legyen hely bent, ezért megy ki, nem a lakást nézegetni.


Nálunk a védőnőnek csak szerda délelőtt van tanácsadása bent, akkor kell az összes gyereket státuszra hívnia. Ha szerdán pont szabadságon van akkor már borul is a rendszer és neki kell kijönnie másik napon.

Nálatok lehet annyian jutnak egy védőnőre és egy vozsgálóra hogy alapjáraton nem tudják megoldani nem csak szabadság kor.

febr. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
57%
#14! Ez mondjuk vicces. Hagy ne kelljen már vendégül látni egy vadidegent az otthonomban, mert ők nem tudják megoldani. Meg is mondanám, hogy szuper, akkor menjünk önhöz. Megnézném a fejét 😂
febr. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
67%

13# vagyok. 14-es,Na ez még nem jutott eszembe így egyébként,de tényleg ő sincs bent minden nap,ha meg mi megyünk valóban egymás helyén vannak. Mindig más helyiségbe fogad ott. Az előzőnél nem emlékszem.


15# Amúgy igen. :D

febr. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
77%
#15 Ott a pont, istenem mit nem adnék érte. :D
febr. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
92%

#15 A mienk amúgy szerintem felajánlaná.


Nekem havonta kellett mennem. Egyszer volt itt terhesség alatt (ránézett a címre, tudta melyik társasház, mondta, hogy akkor tuti van áram, víz, fűtés fölösleges is kijönnie). A szülés után bármikor írhattam neki, másnap (ha munkanap volt) jött .


Egy hónapos kortól mi játunk havi egyszer.

febr. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
78%
Enyém is 2 havonta hívott be, most az utolsó trimeszterben havonta, ebből az egyik lesz a családlátogatás. Arról még nem beszéltünk mi a protokol azután, ha megszületik a baba.
febr. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
60%
19-es vagyok: engem meg az borít ki, hogy a 21. században azt a qrva kiskönyvet kézzel töltögeti mindenki és mint valami Szent Iratot kell magaddal hurcolni mindenhová... "Kiskönyv, kiskönyv????" A nőgyógyász megnézte a kötelező vérvételek eredményét, megállapította, hogy minden OK, majd cseszeget, hogy a háziorvos írja be a 412 rubrikába az eredményeket (mikor volt és eredmény mi lett), a háziorvos meg legyint, hogy hát az nem olyan fontos, megnézte, kinyomtatta, nincs semmi eltérés, ő nem írogatja be... :D
febr. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!