Minek ilyen gyakran?

Figyelt kérdés

Az én védőnőm minden hónapban berendel magához. Titeket is???

Milyen időközönként mentek hozzá terhesség alatt?


febr. 23. 10:35
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
64%
20as igen, pont emiatt kell nekem is visszamennem a háziorvosomhoz :D
febr. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk nem írogatták be a vérvétel eredményeket...

Az utolsó vérvétel, az ellenanyag szűrés, a streptococcus szűrés és az elején még ami volt valami szűrés annak az eredményét kellett kinyomtatva betűzni a kiskönyv végébe egy hónappal a kiírt dátum előtt, hogyha hirtelen megyünk szülni kéznél legyenek az orvosoknak rögtön az eredmények.

febr. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk le kellett fénymásolni a kiskönyv egyes lapjait, és minden vérvételnél pontosan ugyanazokat a másolatokat újra és újra leadni ugyanannak az sztk-nak. Nem volt rajta új adat az előző vérvételhez képest, gőzöm sincs minek kellett nekik. A főorvos úr biztos azzal aludt.
febr. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
75%
19-20-as vagyok: engem ezek valószínűleg azért idegesítenek fel mérhetetlenül, mert a munkám része a folyamatok egyszerűsítése, ésszerűsítése, átláthatóvá és egyértelművé tétele stb., elsősorban azért, hogy költséget, időt, emberi munkaerőt, szóval erőforrást spóroljunk a tulajdonos részére, és mérhetetlenül felháborít, hogy az állam (mint tulajdonos) az én adóforintjaimból milyen átláthatatlan, logikátlan, idő- és erőforráspazarló rendszert tart fenn. :(
febr. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!