Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Jàrt már így valaki?

Jàrt már így valaki?

Figyelt kérdés

A múlt hèten voltam vèrcukor terhelèsen ,az èhgyomri cukrom jó lett,viszont 120perces 7,8lett ami ugye pont a hatàr. Közben itthon is mèrtem evès utan 1-1,5 óràval 8,5 ,8,7 èrtèkeket mèrtem. Viszont tegnap és ma evés után is normális tartományban van.

Holnap kell bemennem a kórhàzba mert küldtek levelet a terhelès eredménye miatt. Sokszor nem tudtam mitől vagyok rosszul,hirtelen nagyon szomjas lettem,cserepes lett a szàm ès úgy èreztem elàjulok. Gondolom akkor ez is lehetett a cukor miatt? A kèzfejem reggelre àlltalàban bedagad,a szemhèjam is,néha a làbfejem. Szokott kiugrani a vèrnyomàsom,de tartósan nem magas,a vizeletben fehèrje nincsen.


máj. 1. 12:19
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Diètàznom kell (180g) ma voltam a terhes ambulancián,oda jött hozzàm dietetikus aki át is küldött a diabetológiàra ahol azt mondta a Dr.nő,hogy 7,8as cukorral nem kellett volna oda mennem. Mondtam, hogy itthon is felmegy evès utàn,és csodálkozott,hogy a kórházi terhelèsen is csak 7,8ig ment fel,kaja után meg 8fölè,hogy lehet az. Hát nem tudom,de nem én talàltam ki,ahogy azt se ,hogy az kellett mennem hozzà. :/
máj. 2. 12:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!