Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Székesfehérváron, a Nővédelmi...

Székesfehérváron, a Nővédelmi Központba szeretnék menni. Kell időpontot kérni?

Figyelt kérdés
Babát várok, most mennék nőgyógyszhoz. Milyen vizsgálatok lesznek, első alkalommal csinálnak rákszűrést is?
2013. szept. 30. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak akkor menj a Nővédelmibe, ha nagyon muszáj. Borzalmas hely. Menj magánrendelésre, ha teheted.
2013. szept. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kérhetsz időpontot de csak egy hónapra előre van, amúgy nem kell kérni, csak korán kell odaérni. Van aki már háromnegyed 7kor ott áll hogy minél hamarabb végezhessen. Ki lehet fogni jó orvosokat, szóval szerintem nem borzalmas csak ha későn érsz oda akkor rengeteget kell várnod és igazából leülni se tudsz, van hogy a nagypocakos kismamák nem tudnak leülni mert az apajelöltek vagy a gyógyszerre váró tinik a barátnőjükkel vagy a pasijukkal elfoglalják a helyet.

első vizsgálat: 0. uh, terhesség megállapítása, első laborbeutalók, kenetvétel, ha régen volt rákszűrésed, csinálnak. nagyjából ennyi legalább is nekem ennyi volt de nekem más városban volt ugyanez.

2013. okt. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. okt. 1. 20:34
 4/4 anonim ***** válasza:

mindenesetre nem biztos, hogy a nővédelmibe vagy beoszta, engem átzavartak az sztk-ba, ahol két héttel későbbre adtak időpontot, mikor már 9napja véreztem.

Inkább elmentem magánrendelésre...

2013. okt. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!