Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Nektek fájnak a 30. hét utáni...

Nektek fájnak a 30. hét utáni manuális méhszájvizsgálatok?

Figyelt kérdés

Tegnap volt, olyan szinten fájt, (pedig a dokim ismerem, nő, régóta ő a dokim, óvatos) hogy ordítottam.

Azóta is olyan gyulladás szerű érzésem van ott.

Mondtam neki, és adott kúpot, mert azt mondta, hogy ez nem természetes, hogy ennyire fáj, hanem valószínű gyulladásban van a méhszájam.

De eddig semmi panaszom nem volt, némi folyás csak.

Ez másnak fáj, ez a vizsgálat?


2014. ápr. 3. 10:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Soha nem fájt terhesség alatt a vizsgálat, amikor kismama voltam.

Viszont volt már hüvelygyulladásom fertőzés miatt, nem kismamaként, amikor én is sírni tudtam volna vizsgálat közben.

Egyébként sokan tévedésben vannak, mert azt gondolják, ha csak simán folyásuk van, nem társul mellé egyéb tünet, pl. viszketés, égő érzés, stb. akkor nem lehet fertőzésük-gyulladásuk. Dehogynem, lehet! Már maga a folyás is lehet egy tünet. Ez olyan dolog, hogy valakinek van egy vírusos légúti fertőzése és csak fáj a torka. Valakinek meg fáj a torka, lázas és folyik az orra. Tehát nem kell minden tünetnek megjelennie, ahhoz, hogy valakinek legyen fertőzése.

Szóval valószínűleg neked is van egy fertőzésed-gyulladásod, ahogy az orvos is sejtette és azért fájt a vizsgálat. Amúgy hüvelykenet tenyésztést nem csinált? Mert azért az kell ahhoz, hogy pontos diagnózist állítson fel az orvos és célzottan tudjon kezelni. Én ezt a hasra ütésre kezel az orvos dolgot nem szeretem, kismamaként pedig pláne rossz dolognak tartom, hogy orvos nem csinál ilyen vizsgálatot.

2014. ápr. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát most nem vett kenetet, mert 4 hét múlva kell neki, (gondolom úgy gondolta majd akkor...) adott egy kombi kúp nevű kikevert dolgot, ami terheseknek van csinálva...

hát remélem minden o.k., de ha valami maradna akkor a következő 36. heti kenetvételnél úgyis kiderül...

Köszi a választ.

2014. ápr. 3. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!