Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Hány hetesen mondtátok az...

Hány hetesen mondtátok az orvosnak, hogy nála szeretnétek szülni?

Figyelt kérdés
Magánorvoshoz járok terhesgondozásra, aki szülész-nőgyógyász. Nála szeretnék szülni is, legközelebb 12. héten megyek. Akkor már mondjam neki?

2016. ápr. 24. 10:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
EBH2015.B.27. Bírósági döntés.
2016. ápr. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

14 éve járok a dokimhoz -most leszek 32 éves- az első gyerkőcömet is nála szültem, most a 2. babánkat várjuk én írtam neki egy smst:

"Szia G., utolsó menstruációm első napja márc.20. Szülés várható időpontja dec.24. Teszteltem már pár pozitívat. Mikor szeretnél látni? Kari környékén fogható vagy? Köszi puszi"


Erre válaszolt:


Hello!

Gratulálok!!😘

Külföldön vagyok, de holnap már otthon, uh tudunk beszelni vmikor délután (delelott nem biztos!), sztem a jovo utáni het bőven elég lesz, hogy találkozzunk, addigra szerzek neked időpontot!

Menni fog a dec 24-ugy tunik akkor születnek a legnagyobb formátumú emberek!!😜

Mégegyszer gratulálok!!

Puszi Gu"


Ja mert ő is dec.24-én született. 😊😊😊


Azóta beszéltünk telefonon, mondta, hogy oké persze nem utaznak sehova.

Mondtam, hogy most a Maternity-ben szeretnék szülni mit szól hozzá? Mondta, hogy oké. Vendégorvossal a szülés ott 380.000 Ft ez természetesen nem tartalmazza az orvos tisztelet díját. Én szerintem 150.000 Ft-ot adok neki ha komplikáció nélkül megy minden, ha melós lesz akkor többet.

Terhesgondozásra a saját rendelőjébe fogok járni az 15.000 Ft/alkalom.

Szerintem korrekt.


Azért fontos mihamarabb tisztázni, hogy nála szeretnél szülni, hogy megmondja egyáltalán tud-e vállalni.

Én simán megkérdeztem, hogy mennyit kér. Mondta hagyjam békén. Mondtam ha nem lennénk kollegák akkor mit mondanál? Annyit anennyit gondolsz.

Szóval én hiszek az egyenes nyílt kommunikációban.


Ha olyan árat kér amit nem engedhettek meg magatoknak vagy már nem tud vàllalni elutazik vagy sok kismamája van akkor is legyen időd mihamarabb új orvost találni.


Célszerű egy orvossal végig vinni a terhesgondozást, szülést. Ismer, tudja mi van veled stb.

Ő ismeri a stílusodat, habitusodat, tud Neked szülésznőt javasolni olyat akivel ő is jól tud együtt dolgozni.


Hát valahogy így.

Boldog babavárást!

2016. ápr. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kell a legelején fixálni, hogy nála akarsz szülni. Még a 20. héten is felkérheted, csak rizikós, hogy már nem vállal el, ha felkapott orvos. Én 4x szültem és soha nem szóltam 12 hét előtt, több okból. Most megint csak ezt tervezem, mivel nyugdíjba ment az orvosom. A kiszemelt dokihoz megyek először sztkba, és eldöntöm, hogy szimpatikus-e úgy, hogy a vizsgálatért nem kap pénzt. Mert ez igen sokmindent elárul. és ha nem lesz szimpi, bizony nem hozzá fogok járni. És aki nem magánba megy, az nem biztos, hogy szegény, nekünk van pénzünk, csak én sztk-ba járok terhesgondozásra és a szülésnél fizettem a választott orvosomnak,ugyanolyan normális sztk-ban is, mint magánban! Sztk rendelése alatt indult meg a szülésem és otthagyott mindenkit, rohant be hozzám. Ennyi. Csecsemőst meg felesleges fogadni, ez valami új divat, csak pénzkidobás.
2016. aug. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!