Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Vélemény ifj. Dr. Orosz...

Vélemény ifj. Dr. Orosz Lászlóról? Debreceni Klinikán rendel.

Figyelt kérdés
A minap voltam Debrecenben a Klinikán nála és elég nyersen annyit mondott, hogy ez a baba nekem nem kell, mert lapos az arca. Minden szerve megvan, minden mérete megfelelő, az agyállomány nagyon jó, a szíve szintúgy, voltam kombinált teszten az is jó, csak lapos az arca ezért el kell vetetni.. Volt már valakinek ilyen esete? Kérlek segítsetek! Vettek magzatvízet is, annak még nincs eredménye.

#Debrecen #klinika #dr Orosz László
2017. jan. 12. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Én megvárnám a magzativíz eredményét. A dokit meg messziről elkerülném.
2017. jan. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mindenképpen megvárom. Lehet az volt a baj,hogy nem úgy kezdődött a vizsgálat, hogy pénzt nyomtam a zsebébe....
2017. jan. 13. 14:03
 3/6 anonim ***** válasza:

Mert fogadott dokit? Vagy ezt a pénzes válaszod nem értem.

Nekem fogadott sokim volt, de a klinikán sosem fizettem neki. Csak magánba, meg a szülésért.

Mert ha fogadott, akkor cseréld le gyorsan, ilyet sztem nem engedhet meg magának (amúgy sem, de ha fogadott, akkor pláne nem). 1es voltam.

2017. jan. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem fogadott. Csak az ultrahangos azt mondta, hogy jó lenne ha egy orvos is megnézné és pont ő volt ott. Teljesen véletlen keveredtem a klinikára, nem odatartozom egyébként. A REOF-on voltam 12 hetesen kombinálton, és itthon azt mondta az orvosom, hogy akkor csináltassuk meg ott a 18.hetes uh-t.

Ha ő volt a dokid,meg voltál vele elégedve? Ott normális volt? Alapos?

2017. jan. 14. 10:52
 5/6 anonim ***** válasza:

Jaj nem ő volt a fogadott. Egy másik. Az első gyereknél nem volt fogadott, akkor találkoztam vele (még még 1-2 hülyével), volt egy horror szülésem, és akkor döntöttem el, hogy legközelebb fogadok. Én sem oda tartozom, vidéki vagyok, így a kenézybe kéne mennem, de a doki miatt ugye mehettem oda. Én szerettem a klinikát, igazából nem tudok rosszat mondani az első terhesseg szülés miatt sem, mert tették a dolguk, csak nem olyan "lelkesen". Pont egy nyomi volt az ügyeletes, azóta nem is dolgozik ott.

Nyugodj meg, várd meg az eredményt, biztos minden rendben lesz.

2017. jan. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem ügyeletbe vitt be a mentő ő volt az ügyeletes. Minősíthetetlen a viselkedése. Nem adott gyógyszert mert majd kiderül megmarad e, másnap a reggeles rögtön elrendelte.
2017. febr. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!