Nem tudom elfelejteni, nem tudok túl lépni a bűntudaton, mit tegyek?

Figyelt kérdés
18 éves barátnőm teherbe esett, én 21 vagyok. Mondtam hogy vetessuk el mert nem érzem úgy hogy most ez kéne nekünk, mert sem anyagilag se kapcsolatilag nem állunk úgy. Tobbszor veszekedtünk már többször szakítottunk majd összejöttünk. 3 éve lesz h együtt vagyunk. Ő elhagyott engem. Azt mondta nem szeretem mert nem kell nekem tőle gyerek. Az anyjáék tiltják tőlem nem engedtek oda hozzá 2 hete nem láttam a barátnőm. Ma veteti el a babát ma van a műtét, és rossz érzésem van hogy ez mind miattam van.. nem tudok túl lépni a bűntudaton és a hiányán egy gonosz, rossz embernek érzem magam.. sajnálom a kis babát is, úgy érzem miattam kell meghalnia. Nagyon rossz érzés.. hogyan tudnák túl lépni?

2020. szept. 15. 15:33
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
Elvetette végül a babát? Beszéltetek azóta?
2020. szept. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:
Holnap fekszik be vetetni sajnos elhagyott engem..
2020. szept. 22. 19:27
 33/42 anonim ***** válasza:
50%
21 évesen mégis mit akarnál egy gyerekkel? Plane, hogy csak 18. Igen, sz.r, hogy ez történt, de bűntudatra semmi okod nincs. Helyesen döntöttetek.
2020. szept. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:
Èn döntöttem így ő szerette volna a gyereket megtartani, úgy érzem hibát követtem el..
2020. szept. 22. 23:31
 35/42 anonim ***** válasza:
Én sajnálom, hogy így alakult :(
2020. szept. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
53%
Mondjuk nekem kicsit sántít a dolog ott, hogy 8 napja írtad ki a kérdést és azt írtad benne, hogy aznap csinálják a műtétet, tegnap meg azt írtad ma.. Na de ettől eltekintve, olyan NINCS, hogy a férfi dönt a nő helyett, mindig a nőé az utolsó döntés! Ha ő annyira meg akarta volna tartani, akkor megtartja és nem azt csinálja, amit te mondasz neki. Úgyhogy ebben ő is ugyanúgy hibás. Másrészt 18 évesen, megfelelő kapcsolat és stabil anyagi háttér nélkül mégis miből akar gyereket nevelni? Anyuciék pénzéből vagy hogy gondolta? Ennyi idősen még az ember maga is gyerek, hiába jogilag már felnőttnek számít, a legtöbb 18 éves még otthon él és javában tanul.
2020. szept. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
49%

Azon bukik az egèsz hogz nyolc nap alatt intèzték el...

A magán nőgyógyomhoz is két hét a várólista.

2020. szept. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
Attól függ hol laknak... nálunk Vidéken pl 1-2 nap a várakozás
2020. szept. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
De akkor is van a törvényileg kötelező várakozási idő családsegítőnél.
2020. szept. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
84%
39: ha nem kekeckedik a védőnő, akkor 3 nap. Nekem 9 nap alatt megvolt az egész a pozitív teszttől számítva.
2020. szept. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!