Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Akinek gyógyszerrel történt a...

Akinek gyógyszerrel történt a terhességmegszakítás, tudna mesélni róla? Döntenétek ismét így, vagy inkább a műtéti beavatkozást választanátok?

Figyelt kérdés

Terhes vagyok, de nem szeretném megtartani.

Itthon magánkórházakban sem találtam olyan opciót, ami nem műtét. Ausztriában viszont igen, érdeklődnék, hogy aki élt ezzel a lehetőséggel, mit gondol róla?

Köszönöm szépen előre a válaszokat!


2022. szept. 5. 21:47
 1/9 anonim ***** válasza:
9%
Nekem aktus közben volt baki, de másnap eseményutánit vettem be, így a terhességig nem jutottam el. De akkor is nőgyógyász, receptre gyógyszer és úgy ment a dolog. Ha már élő embrió, több hetes, akkor szerintem csak a műtét az opció.
2022. szept. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
1-es: ez NEM terhességmegszakítás, semmi köze ahhoz!
2022. szept. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2022. szept. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Nekem nem volt. De nagyon szimpatikusnak gondoltam, humánusabbnak, mint a sima abortusz. Aztán utánaolvastam: fájdalmas, és sokszor nem is sikerül, kell utána az abortusz, én ezek miatt nem választanám.
2022. szept. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
10%
2es, amint láthattad írtam, higy a terhesdégig nem jutottam el, szóval tudom. Aut is írtam higy ezesetben szerintem a műtét a megoldás. Olvasd el először
2022. szept. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
5. Te tájékozódj mielőtt kioktatsz másokat! Van gyógyszeres terhességmegszakítás. Senki nem kérdezte az esemény utánit.
2022. szept. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%

2es, nem ez volt a kerdes, azert szoltak le.


Kerdezo, kulfoldon lakom, hat nem jobb... Nem nekem volt, de egeszsegugyben dolgozom. Legalabb 3 napig hatalmas fajdalom, kb. mint egy szules. Es a vegen ugyanugy turkalnak, es kitisztitanak kezzel is, hogy biztos nem maradt bent semmi.

2022. szept. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én egy embert ismerek, ügyeletben esett be hozzánk a SBO-ra görcsökkel. Ausztriában él, ott kapta a gyógyszert, átutazóban volt Mo.n, műszeres befejezés kellett.
2022. szept. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gyógyszeres tehrességmegszakítások nagyrésze művi befejezéssel történik :( (sokszor nem ürül ki minden szövet, így muszáj a küret.)
2022. szept. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!