Van, akinek titokban volt terhesség megszakítása? Megbántátok, hogy nem avattátok be a párotokat?

Figyelt kérdés

-Bécsben szeretném.

-Később sem akarok gyereket, így a "kiskönyvben ott lesz majd!!" nem releváns.

-Nem szeretném beavatni a páromat, mert az a kapcsolatunk végét jelentené valószínűleg, amire én még nem állok készen.


márc. 2. 10:07
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
94%

Az maximálisan a te döntésed, hogy elveteted, de a párod elől nem etikus eltitkolni.

Akkor sem, ha ez a végét jelentené.

Azt egyáltalán tudja, hogy te sosem akarsz gyereket? Mert amit leírtál, abból az jön le, hogy ő akarna, ezért szakítanátok, ha megtudná az abortuszt.

Ez így nem korrekt.

márc. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 A kérdező kommentje:

Sajnos ez nem ennyire fekete és fehér...


Idősebb nálam, most 47 éves, azt mondta, hogy 50 éves koráig akarna gyereket. Én akkor leszek 25 éves, és mikor erről beszélgettünk, úgy éreztem, hogy TALÁN akarnék gyereket később én is. De mára biztos vagyok abban, hogy 3-5 éven belül biztosan nem szeretnék még anya lenni, maximum 10 év múlva, esetleg egy másik kapcsolatban. De inkább a "nem" felé hajlok, félek a terhességtől, a szülés létező összes módjától, a kisbabás időszaktól.

márc. 2. 10:23
 3/65 anonim ***** válasza:
38%
Biztos vannak még ilyen tetűk rajtad kívül is, de nem nagyon szoktak dicsekedni vele.
márc. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 A kérdező kommentje:

Nekem az is jó, ha privátban írnak, akik hasonlón mentek keresztül.


Számomra sem könnyű ez nyilván.

márc. 2. 10:28
 5/65 A kérdező kommentje:
De érdemes abba is belegondolni, hogy a párom min menne keresztül, ha tudná, hogy lehetett volna egy babánk, amire évek óta vágyik, de miattam mégsem?!
márc. 2. 10:29
 6/65 anonim ***** válasza:
89%

#5


Szerintem az sokkal nagyobb baj, hogy eddig sem voltál hozzá őszinte. Ha most nem lennél terhes, akkor is el kellett volna mondanod, hogy érzel a gyerekvállalás témájával.

És most is hazudsz, mikor azt mondod, őt nem akarod bántani, ezért hallgatnál az abortuszról. Francokat. Ez arról szól, hogy továbbra sem vagy hajlandó őszinte lenni, mert kényelmesebb hazudni.

márc. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
75%

#5! Abba is belegondolhatnál, min megy keresztül, hogy elveszed azt a 3 évét, amiben ő gyereket szeretne és MIATTAD nem lesz neki soha. Mindezt azért, mert te "még nem állsz készen" a kapcsolatotok végére. Hát, ő meg lehet, készen állna. Tudod, egy kapcsolat nem 1, hanem 2 emberről szól. Hányinger vagy🤮

#3

márc. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 A kérdező kommentje:

Istenem, fejezzétek már be az agyament szövegeléseteket.


Semmit nem tudtok rólam, a páromról vagy a kapcsolatunkról.


Igen, 47 évesen itt van egyedül, család nélkül, biztosan csakis MIATTAM nem lesz soha gyereke... Véletlenül sem azért, mert évtizedeken át csak a munkájának, karrierjének élt és a nőket, akik családot szerettek volna vele, azonnal lekoptatta, mert ő nem állt készen arra, hogy feladja a kényelmes életét egy gyerek miatt (saját szavai). Nála ez inkább a kapuzárási pánik, a gyerek egy újabb tétel lenne a listán, amit kipipálhat. Fura, mikor megismerkedtünk, akkor is közölte, hogy sosem akar gyereket, viszont most, hogy néhány barátjának lett gyereke, hirtelen már ő is vágyik rá...

márc. 2. 10:38
 9/65 anonim ***** válasza:
68%
Gondolom még pár évig jó lenne ha eltartana. Aztán ha már megszedted magad annyira hogy nincs rá szükséged, akkor készen állsz a szakításra. Ha egy kicsit is szeretnéd nem tennéd meg azt vele, hogy rád pazarolja a kevés idejét. Nyilván csak azért mondtad neki hogy talán akarsz gyereket, hogy ne apadjon el a pénzforrásod. Nem korrekt tőled ez. Ezt hívják úgy hogy aranyásó, vagy bizonyos kultúralákban prostitúció.
márc. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő szeretne gyereket, te pedig nem, akkor nem fair, hogy vesztegeted az idejét, és csak akkor szakítasz majd vele / vallod be neki, hogy mégse akarsz gyereket, amikor már neki is késő lesz. Függetlenül az abortusz-sztoritól, ez önmagában nagyon alja, gyerekes, éretlen és minden empátiát nélkülöző hozzáállás.
márc. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!