Van, akinek titokban volt terhesség megszakítása? Megbántátok, hogy nem avattátok be a párotokat?

Figyelt kérdés

-Bécsben szeretném.

-Később sem akarok gyereket, így a "kiskönyvben ott lesz majd!!" nem releváns.

-Nem szeretném beavatni a páromat, mert az a kapcsolatunk végét jelentené valószínűleg, amire én még nem állok készen.


márc. 2. 10:07
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 anonim ***** válasza:
38%
vetesd el e ne torodj a suket lelki szovegekkel. en a te helyedben ekkora korkulonbseggel semmikeppennem szulnek sot vele se maradnek. jo nagy a sansza a gyereknek hogy fiatalon apa nelkul marad. Pelda ra Kobor Janos aki 10 evesen hagyta itt a legkisebb gyereket.
ápr. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/65 anonim ***** válasza:
38%
utolso vasgyok. ex anyosomnak 4 elo gyereke es 3 abortusza volt egyikrol se tudott az apos, sose banta meg. anyam engem se akart de akkor tilos volt az ab. nem is nevelt fel 10 napos koromtol nagyim nevelt. es 2 abortusza volt egyik ferje se tudott rola.
ápr. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 anonim ***** válasza:
0%

#61! Kóbor Léna 17 éves. Kóbor János 2021-ben halt meg. Jó számolgatást.

#62! Legalább van rá magyarázat, mitől lettél ilyen elfuserált. Az egész családod hulladék volt.

ápr. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/65 anonim ***** válasza:
0%
jo, akkor 14 eves volt, az meg mindig nem felnott. arrogans vagy es fogalmad sincs semmirol. csak bunko es ostoba emberek beszelnek igy mint te.Kivancsi lennek miert tehetek en barmit is akar a volt anyosom akar az anyam donteseirol? mivel erre valaszt nem tudsz adni figyelmen kivul hagylak, nem vagy velem egy szinten es en csak intelligens emberekkel szoktam vitazni vagy beszelgetni. sosem megyek le ennyire mint ahol te vagy, sajnallak a megjegyzesedbol sut a keseru embergyulolet.
ápr. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 anonim ***** válasza:

#64!"vetesd el e ne torodj a suket lelki szovegekkel."

Ez lenne az a nagy intelligencia?😂

Arra biztatod a kérdezőt, hogy titkoljon el egy ilyen kaliberű dolgot a párjától.

Annyit tehetsz róla, hogy velük dicsekszel és te is ezt tennéd. Undorító hozzáállás.

"Kicsit" más a véleményünk az intelligenciáról. Nálunk például nem divat a hazudozás. Szóval kész szerencse, hogy nem akarsz vitázni, mert ilyen hányingerekkel mint te, én se szoktam😉

ápr. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!