Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Hogy kérjek pénzt abortuszra?

Hogy kérjek pénzt abortuszra?

Figyelt kérdés

Tudom nagyon gáz vagyok, de ez van, szorongásos zavarom van és nem vagyok talpraesett. Nem tarthatom meg a babát, mert még a szüleimmel élek, és munkám sincs. Ők és a baba apja nem tud segíteni anyagilag (ők már tudnak a terhességről). Az egyik testvérem külföldön él, tőle szeretnék pénzt kérni abortuszra, ehhez kérek segítséget, hogy hogyan tegyem, mert baromira szégyellem. Jóban vagyunk, de nagyon ritkán beszélünk, nincs olyan bizalmas viszonyunk. Van egy jó adag megfelelési kényszerem úgy kb mindenki felé, ezért szorongok még a nővérem előtt is, hogy mit fog gondolni rólam stb.. Újévkor beszéltem vele utoljára, hogy írjak rá, hogy fogalmazzak? Felhívni nem merem ezzel.

Nagyon szégyellem, hogy hónapokkal azután, hogy utoljára beszéltünk ezzel hívom fel és pénzt kell kérnem (mindig ő keres amúgy, én nem nagyon kezdeményezek beszélgetést vele)

Mit tennétek a helyemben? Nagyon megköszönném, ha valaki tudna gyakorlati tanácsot adna, hogy fogalmazzak, hogy a lehető legkevésbé legyen kínos a helyzet.


ápr. 27. 11:39
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
76%

"A no dolga a fogamzasgatlasrol figyelni.. hiszem o esik teherbe.. kesz pont!"


Remélem tudod hogy attól még hogy egy mondat végére odaírod hogy "kész, pont" nem válik ténnyé. :D

ápr. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
80%

30, mindkettejük dolga.


Viszont a nőnek inkább érdeke.

ápr. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
76%
Esetleg nem mondod meg mire kell, csak annyit hogy egy orvosi beavatkozásra kell, és nem szeretner róla beszélni mert nagyon nehezen érint
ápr. 28. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim válasza:
16%

Először is legközelebb kérjél pénzt édesanyádtól vagy édesapádtól kotonra, szerintem inkább fizetik azt, mintsem abortuszt.

Csinálj tesztet, az lenne a leglogikusabb.

Ezekután meg kicsit gondolkozzál el, hogy mit csinálsz, ezzel az időben kihúzom módszerrel egy idő után nagyon megfogjátok szívni, nem nagy dolog a pasidnak felhúzni egy kotont a farkára, semmivel se jobb/rosszabb mint óvszerrel.

Ilyenkor egy ártatlan élettel játszol, elárulom nem jó procedúra az abortusz, fizika része még okés, nem azzal van a baj, hanem a lelki részével, szerintem nem szeretnéd átélni, szóval kicsit gondolkozzál inkább mielőtt cselekszel😘

máj. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim válasza:
44%
Úristen elnézést ezt egy másik kérdés alá akartam írni, nézd el nekem.
máj. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
69%
Mindkettő dolga fizetni. Ha nem erőszak volt persze. Ez nem az volt szerencsére. Mi történt azóta?
máj. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!