Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Elmehetek Ausztriába 15 hetes...

Elmehetek Ausztriába 15 hetes terhességet elvetetni? Vagy csak at ottaniakra hivatkozik h 16 hetesig lehet elvetetni?

Figyelt kérdés
és megkell szülnöm vagy elveszik?
2013. jún. 18. 18:28
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:

18 as

Sajnos ertek hozza a munkam resze a beteg magzatok szulesinditasanal valo segitseg igy amit irtam pontossan a valosag.

Igaz a mi intezmenyunk csak eletkeptelen sulyos beteg magzatok szulesinditasaban vesz reszt 12 hettol 24 hetig nem magyarorszagon

Sajnos sok meg elve szuletik kivant de beteg magzatok akiket szuleik megsiratnak.

2013. jún. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
55%

"Inkább darabolják fel azt a gyereket, mi? Legalább egyben maradna, ha már megölik!!! Mi a bűne annak a csöpp embernek, amiért ezt érdemli?" - khmmm, ez az "egyben marad vagy nem", ez valami lelki presszió akar lenni? Mert egyébként szinte semmiféle abortusznál nem marad egyben, de jelentőségét sem látom a dolognak, az ember ilyenkor óhatatlanul önmagára is gondolva inkább előnyösnek is vélheti, ha nem egy darabban kerül majd a hamvasztóba - mert akkor biztos, hogy nem élve, ami még mindig elég sokak parája a hamvasztással szemben. (kicsit az enyém is).

Másfelől baromira nem értem a t. magzatvédőket, hogy egyfelől amikor a teerhes nőknek magyaráznak, akkor előadják neki, hogy mennyire de mennyire féltik attól, hogy majd milyen szenvedéseken, testi-lelki megpróbáltatásokon fog átmenni, másfelől meg pont ők akarják, és kívánják, és csinálják, hogy lehetőleg minél többet szenvedjen, bűnhődjön... ez nem képmutatás a köbön véletlenül?

De könyörgöm, a művi abortusz, az egy orvosi beavatkozás a nem kívánt de bekövetkezett terhességek problémájának kezelésére, nem egy Dosztojevszkíj regény, nem bűnről meg bűnhődésről szól... egyszerűen az lenne szerintem a normális, ha az, aki erre szorul (nem hobby meg nem szórakozás, hanem műtéti beavatkozás) az minél könnyebben, minél zökkenőmentesebben, minél kevesebb komplikációval és testi-lelki kárral essen túl rajta.

2013. jún. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
49%

Nézd #21, Magyarországon a 12. és a 16. hét között az intézményen múlik, hogy a középidős terhességek megszakításának protokollja szerint jár-e el, vagy a "szokásos" altatásban végzett tágítás + a méh kiürítése módszert alkalmazza, ahogy tudtomml a Kérdező által kérdezett Ausztriában is.

A lelki hatást meg nem érdemes összehasonlítani se egy kívánt terhesség és várt gyerek esetén, meg egy a terhes számára tényleg terhet jelentő magzat esetén... utóbbinak eszibe sem fog jutni megnézni, meg kezébe fogni meg búcsúzkodni meg drámázni, örülni fog, hogy túlesett rajta. (láttam ilyent is, meg olyant is, nem egyet)

Amit írtál a sórványos életjelenségek mutatásáról a tizensokadik héten, ez persze így van, Magyarországon is, az osztrákoknál meg spec pont nem, mert ők tudtommal ilyenkor is használják az többes ikerterhességek szükségessé váló redukciója során alkalmazott technikát.

Mert ők spec kímélik a nőket lelkileg is, és nem elrettenteni, erkölcsi lángpallost lóbálni akarnak...

2013. jún. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
17%

Minden szavadat többedszerre olvasom/olvassuk. Mormolod, mint az imamalom. Kegyetlen egyhangúsággal, mint a metronóm. Biztos vagyok benne, hogy már álmodból felkeltve is el tudod mondani a halálos ítéleteid aljas és hazug indokait. Előre bemagolt aljas és végtelenül kegyetlen szövegeket nyomsz. Szükséged van arra, hogy magad győzködd ezekkel? Őszintén kérdezem: ez jó érzés? Akkor legalább érteném, ha így lenne, de ha nem?

Téged már semmi nem rendít meg, sőt, megkockáztatom, örömödet leled az egészben.

Lelki presszió? Mi? a valóság? Ha valaki tudja és elmondja a valóságot, az lelki presszió? Itt senki nem minősít ezzel senkit, csak a kérdezők és olvasók elé tárja a tényeket. Vagy mindenki vegye be és egye meg a "mindenkinekmindetszabad" ócska, sosem volt igaz hazugságait? Végtelenül elkeserítő és kiábrándító, hogy vannak ilyen nézetek. Komolyan.

2013. jún. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
75%

#24, persze, hogy örömömet lelem az igazság győzelmében, a hazugságok és féligazságok lelepleződésében, a manipulációk és érzelmi zsarolások semlegesítésében, és főleg abban, ha tudok segíteni valakinek a valós tények megismerésében, a számára leginkább megfelelő döntés megtalálásában. Ennyi.

Ahogy itt se írtam a kérdezőnek, hogy menjen Ausztriába abortuszra, de azt sem, hogy ne menjen - ellenberger válaszoltam a kérdésére, linkeltem weblapot, mailcímet, telefonszámot, ahol fel tudja tenni a kérdéseit, kap rá helytálló és valós válaszokat, és meg tudja hozni az önmaga számára legjobb döntést...


De voltaképpen pont ez, az ember szabad döntési joga és döntési lehetősége az, ami rémesen irritálja, és hegyibeszédek írására inspirálja a t. magzatvédőket.... mert hát mégis miféle dolog a szabad döntés tények alapján, "mi az, hogy egy nő szabályozott keretek között szabadon dönt a saját méhe tartalmának sorsáról???"


Tudod, nagyon egyszerű a megoldás, tisztelni kell a másik ember szabad akaratát, nem kell megtéveszteni mindenféle manipulált videókkal, nem kell 8 hetesnek hazudni a 14 hetes magzati képet, nem kell egyenlőségjelet tenni a művi abortusz és a gyermekgyilkosság közé amikor a hatályos törvények szerint is ég és föld a kettő, nem kell a szegény nő "lelki sérüléseiért aggódva" szándékosan lelki sérüléseket okozni neki, no meg ilyenek.

2013. jún. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
20%

Megint ferdítesz, utolsó. A szabályozott keretek nagyon jól tudod, hogy nem egységesek világszerte. Éppen ezt kívánja a kérdező is kihasználni. Milyen szabályozás az, ami nem egységes? Hol van benne közös nevező?

Miért nem küldöd Maryland-be (Úristen, hihetetlen, hogy ez a neve!) a kérdezőt? Ott a 40. hétig is lehet abortálni!

A szabad akaratával a kérdező téged is kinyírhatna. Arra miért nem buzdítod? Vagy van esetleg valami tuti összeköttetésed egy klassz bérgyilkoshoz is? Esetleg megbízható és diszkrét fegyvercsempészhez?

És te, aki szakmabeli vagy, miért nem írod ide ki annak a puszta tényét, hogy milyen módon hal meg az a 15 hetes magzat, akit az "anyja" erre a sorsra szán? Hiszen pontosan tudod. Marha könnyű emailcímekbe, meg telefonszámokba csomagolni a kőkemény tényeket! "Nem én mondtam, hogy ölje meg a gyerekét, én csak a mailcímét adtam meg annak, aki ezt jó pénzért megteszi neki." Persze, te valami ismeretlen jótevőként ugrasz azonnal és tálalod fel a jobbnál jobb lehetőségeket, ahol akár a magyar törvényeket kijátszva (amiket te állítólag tisztelsz) luxus körülmények között lehet 16 hetes magzatokat abortálni. Biztos valami elkésett középkori lovag vagy, a nők feltétlen gyámolítója! Miért nem mondod el te magad, hogy hal meg az a szerencsétlen ember? És aki helyetted megteszi, hogy gyilkosozás NÉLKÜL leírja ide a magzati kálvária lépéseit, az lelki manipulátor? Na ne má'! Remélem, mindenki minden lehetőséget megragad arra, hogy nyilvánvaló "orvosi" tények ismeretének a birtokosává tegye az ilyen és hasonló kérdések kiíróit. Mert pontosan tudod te is, ahogy én is: itt semmi szükség arra, hogy én vagy bárki minősítse az egyes eseteket: megteszi ezt helyettünk a VALÓSÁG.

Mit gondolsz, mi a csudáért nem akarja az a nő megszülni a gyerekét? Ja, hogy akkor esetleg szembe kellene nézni annak következményeivel, amit művelni készül? Inkább a világ végére is elmegy, csak még bele se kelljen gondolnia? Mert annyira gyáva? Szerintem az a minimum, hogy ha már megteszi, nézze végig! Élje át, aztán távozzon.

Tessék, itt a valóság:


[link]


Esetleg ezt nem népszerűsítenéd - szigorúan a nők érdekében:


[link]

2013. jún. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
59%

"És te, aki szakmabeli vagy, miért nem írod ide ki annak a puszta tényét, hogy milyen módon hal meg az a 15 hetes magzat, akit az "anyja" erre a sorsra szán? Hiszen pontosan tudod" - hát persze, öntudatlan állapotban, eutanázia-szerűen. Igaz, leírtam már 25x, belinkeltem már 25x, de ha Te ennyire ragaszkodsz hozzá, ennyire szereted a saját érveid cáfolatát olvasni, hát parancsolj, rajtam nem múlik:

[link]

vagy

[link]

vagy

[link]


Angol nyelvű szakmai tanulmány jöhet? Parancsolj:

[link]


Egyébként csak félig vagyok szakmabéli, de ha máskor is szükséged van valami szakmai infóra, akkor szólj, és ha tudok, örömmel segítek neked is...

2013. jún. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
17%

Már megbocsáss, de eszemben nincs elolvasni a linkjeidet. Írtam, már, hogy ellentétben veled, én nem tartom magam akkora klasszikusnak, hogy saját magamtól idézzek, tehát nem fejtem ki újra, meg újra, hogy semmit nem jelent, érzi-e a magzat a saját széttrancsírozásának minden kínját vagy sem. Hadd jegyezzem meg viszont, milyen szánalmasan gyenge kísérlet volt ez a lényegtől való eltérésre. Tudsz te ennél jobbat is. Mi köze van ennek az én felvetéseimhez? Adj inkább időjárás-jelentést, annak pont ennyi köze van a témához, mint a linkjeidnek!

Megjegyzem, nincs 100%-os bizonyíték arra, érzi-e szerencsétlen a vesztét, vagy sem. Biztos vagyok ellenben abban, ha mégis érzi, jottányit sem változtatnál az álláspontodon. Vagy ha mégis, annál inkább azon lennél, hogy minden erőddel előmozdítsd az abortusz számodra szent ügyét.

Abortusz-kérdésben nem érv a fájdalom, sem annak hiánya. Mindez tökéletesen érdektelen a lényeget illetően. Arra jó viszont, hogy az erkölcsiségükben amúgy is gyengéket a pártolás irányába terelgesse. Ezért veted be te is, mint eszközt. Szánalmas. De vannak szerencsére képek, és egyéb látásra ható tényközlő eszközök, melyek önmagukért beszélnek.

2013. jún. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
67%

Nézd, ez gyenge volt, valójában a magzatvédő-direktmarketingben utazók velem is, meg nélkülem is pont ugyanazt csinálják, nyomatján a námasikolyocskájukat, magzatkanaplócskájukat, linkelgetik a valsagterhesseg.hu hazug abortum-képeit, megfűszerezve időnként némi nathansonmegtéréssel meg abortusztúlélőkkel meg vallási propagandával. 100/0 arányban az illetők érzelmeire akarnak hatni, mert mást nem tudnak, észérveket nem tudnak a mantrájuk, hegyibeszédeik mellé tenni... tudod, olyanok kicsit mint a scientok, a magzatvédő aktívkáknak is tanítják a manipulációs technikákat, hogy pl. az embriót mindig személyesítsük meg, hogy a nőről anyaként beszéljünk, mintegy belemosva a tudatába ezt az állapotot... így keletkeznek például az ilyen "magzatgyermek" és hasonló nyelvszörnyszülemények...

És hát valóban, a társadalmunk SAJNOS elég védtelen az efféle manipulációs technikákkal szemben, így lehetett a fél országot devizahitelbe rángatni is.


A tudatalattinkra hatni próbáló agymosó technikákkal szemben meg két módon lehet védekezni. Az egyik, ha piaci légyként lecsapjuk az ezzel próbálkozót - kevéssé ajánlható, ugyanannyit adnak érte, mint bárki másért - a másik meg az, hogy az embereket felvértezzük a tudatalattijukat, érzelmeiket, ösztöneiket támadó manipulációs szándék ellen. Ennek eszköze pedig az igazság terjesztése, a tudás, a tények ismerete, amivel fel tudja venni a kellő távolságtartást a tudatalattiját, érzelmeit célzó manipulációval szemben - ha akarja. És nem a kardjába dől egy köteg abortum-fotó láttán, hanem elhajtja a melegebb éghajlatra az azt küldözgetőt - és akkor nézeget abortumokról képeket, amikor pont azt akarja tenni.

Na, ilyenek mennek.


A manipuláció helyett meg inkább értelmes magzatvédelemmel kellene foglalkozni, nem azzal, hogy világra eröltessük a nem kívántakat, hanem azzal, hogy a kívánt és tervezett gyerekek megszülethessenek. Nem a némasikolyosoktól, magzatkanaplósoktól, keresztlóbálóktól és egyéb mihaszna népségtől esett 40 év alatt 200 ezerről 40 ezerre (tehét egyötödére!!!!) a művi abortuszok száma Magyarországon, hanem a valódi magzatvédelemmel foglalkozóktól, tehát az újabb és tökéletesebb családtervezési eszközök kutatóitól, a felvilágosítással, ismeretterjesztéssel foglalkozóktól, a szociális területen tevékenykedőktől, stb...

2013. jún. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
6%

Látom, hogy egyszerűen nem tudsz betelni önmagaddal! Tudod, hányadszor olvasom már a hülye magzatkanaplócskádat, meg a lángpallosodat, amiről azt hiszek, felülmúlod vele Kazinczyt is? Mondd csak a nappaliban, vagy rögtön a bejárattal szemben tarod a mellszobrodat otthon? És a képeiddel vannak tele a falak?

Nem tudsz mást, csak ismételni önmagad. Pedig hidd el, nincs miért. Az általános iskolai dolgozatokból kihúzzák még a szóismétléseket is, hát még, ha valaki egész bekezdéseket ad közre újra. Nagyon romlik nálad a színvonal. Agyadra ment a nagy meleg?

Sok erő, sőt napról-napra egyre több erő kell ahhoz, hogy türtőztessem magam és komoly erőfeszítésembe kerül, hogy tiszta szívemből nem azt kívánjam neked, amit megérdemelsz, hanem azt, hogy mindazt megússzad. És ha már Tiszta szívvel: Most jöttem rá, hogy te József Attila Doppelgangere vagy. Elég sokáig tartott, de leesett.

2013. jún. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!