Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Elmehetek Ausztriába 15 hetes...

Elmehetek Ausztriába 15 hetes terhességet elvetetni? Vagy csak at ottaniakra hivatkozik h 16 hetesig lehet elvetetni?

Figyelt kérdés
és megkell szülnöm vagy elveszik?
2013. jún. 18. 18:28
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
27%

Megfogadtam, hogy nem írok már ide semmit, de most mégis. Egy utolsót még.

Tudnod kell, hogy végtelenül hálás vagyok a pillanatokért, mikor az igazság leleplezi a rejtőzködni kívánó hazugságot és utolsó kommented csalhatatlanul az önleleplezés orvosi lova lett.

Hogy mit hogyan olvastál félre, és a helytelen olvasat milyen következtetések levonására késztetett, tökéletesen mellékes lenne amúgy, bár kétségtelen, hogy hallatlanul jól szórakoztam a dolgon. Mivel azonban ez szubjektív benyomás csupán, közkinccsé nem tettem volna, ha - és itt jön a lényeg - nem írtad volna a korrekciódban, hogy ki milyen szavak kihagyásával tekintse továbbra is aktuális tartalmúnak a bejegyzésedet.

Annyira naiv nem lehetsz, hogy azt gondolod, bárki is olvas még bennünket. Nem, ez nem naivitás. És ebben a pillanatban megértettem megint valamit: te tényleg a Circus Maximusban ülsz, és igenis lefelé mutatod a hüvelykedet, és ami még ennél is borzasztóbb, miután a döntést meghoztad, körbenézel az arénában és várod, csak várod, egyre várod a hatást. Azaz a szerencsétlen embriók sorsa neked arról szól csupán, hogy a megölésükre buzdító, azt támogató kommentjeiddel is kizárólag a saját E/1, nárcisztikus személyi kultuszodat építsed. Ezért a célért semmi nem drága neked, feláldozol mindenkit és mindent, elragadottságodban néha jól pofára esel (hozzáteszem, én sem tudok mindent, sőt, alig valamit, ám én ezzel tényleg tisztában vagyok), de még ez sem riaszt el, mert kiszólsz a szövegedből, mint saját magad írói szócsöve és a nem létező közönséget csendre utasítod. Ez valami tragédia!

Biztosíthatlak, a moderátoron kívül valószínűleg SENKI nem olvas bennünket. Úgy vannak vele, kit érdekel ez a két hülye? Talán igazuk is van. Ezt tudva én személy szerint neked írtam a válaszaimat és tettem a pontokra. Te meg etted a kefét, hogy hogyan kozmetikázzad a (6)66%-odat. Nehogy több legyen, vagy kevesebb. Mindig éppen 66%.

Nagyon szerényen fogalmazok, ha azt mondom: a fák nem nőnek az égig...

Parlamenti zsargonnal élve: "Viszontválaszra megadom a szót!", de én mentem. Éljen az igazság! Na pá!

2013. jún. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2013. jún. 22. 08:36
 43/45 anonim ***** válasza:
56%
Nézd #41, mivel tizenéve jelen vagyok internetes fórumokon, pontosan tudom, hogy amikor egy kérdésre, véleményre NINCS érdemi válasz, akkor szokott jönni a vélemény íróját a célkeresztbe tévő, személyeskedéstől sem mentes litánia, amire leginkább a "boci boci tarka, se füle se farka" hasonlat áll. Erről ennyit.
2013. jún. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
17%

egy elet kioltasa bun akarmilyen es akarmekkora eletrol is van szo.

Csak veszesetben szabad megtenni ha mas megoldas nincs ebbol indul ki a torveny is tobb ezer eve ez orok es igaz torvenye az emberisegnek.

A veszeset mindenkinek mast takar sajat lelkiismereteddel kell elszamolni es bizony az a vilag legkemenyebb biraja elobb utobb elojon es merlegel itel.

2013. jún. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
Anyaaaaam, ez az 57%-os már 2013-ban is ugyanezekkel a szavakkal és érvekkel osztotta az észt? :D hát akkor már jó régóta hibbant ezek szerint :D
2014. okt. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!