Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Engedélyezett már Magyarország...

Engedélyezett már Magyarországon a magzatelhajtó tabletta korai terhességnél?

Figyelt kérdés
ha igen: tapasztalatok, ár, hatékonyság, mellékhatás?
2014. júl. 7. 11:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Jelenleg nem engedélyezett. Legközelebb Ausztriában lehet igénybe venni.
2014. júl. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy nálunk még nem engedélyezett.
2014. júl. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem engedélyezett.

Első jól írta: Ausztriában igen.

2014. júl. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
16%
Szlovákiában most a napokban vezették be úgy tudom, így ott is elérhető Ausztrián kívül. Magyarországon nem az. Ellenben engedélyezett a fogamzásgátló gyógyszer, az óvszer, a hurok és még kismillió megelőző készítmény/beavatkozás.
2014. júl. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Itthon tuti nem lehet, ahogy előttem is leírták.
2014. júl. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
15%
Szerencsére nem.
2014. júl. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
40%

Nem engedélyezett!!!

Hatékonyság? Hát én még így nem hallottam beszélni magzatról, emberi halálról, az biztos...

Amennyire én tudom, 2 tablettát kell bevenni, ami után a szerencsétlen embrió meghal, mert kilökődik az anyaméhből. Az "anyja" kénytelen szembesülni a tettével, mert látja az abortumot. Sok esetben visszamaradnak embrionális szövetdarabok, ami után a méhet még kaparni is kell.

Mellékhatás? Ha testire gondolsz, azt nem tudom, de ha a lelkiekre, akkor sose akard megtudni...

2014. júl. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
36%

Nyugodtan pontozz le mindenkit, akinek szemet szúr, hogy számodra a hatékonyság a biztos ölés, és a mellékhatás kizárólag a nő testi egészségét veszélyeztető, nem kívánatok következmény!

Hát tuti neked van igazad!

2014. júl. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
51%
Nem engedélyezett. De nem is tartom abszolút kíméletesebbnek. Voltak akiknek a keringési felmondta a szolgálatot. Brutális hormonális beavatkozás megy végbe, 3 napos legalább a procedúra és látja is az ember a szöveteket. Úgy tudom hogy két tablettát kell bevenni. Mafygne a neve a gyógyszernek, ha jól tudom.
2014. júl. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Viktoria1978 ***** válasza:
93%
Mi Nemetorszagban lakunk. Masfel eve szültem kisiam. Tulhordtam ugy volt csaszaroznak, ekkor kaptam 3-szor egy Cytotec nevü gyogyszert, amit az en esetemben szülesmeginditaskent alkalmaztak, de ugyanezt a gyogyszert adjak abortusz eseten is. Korhazban törtent az egesz, az elsöt reggel 8-kor kaptam meg a következöt delutan 4 fele, a következöt masnap reggel 7-kor es el 11 kor megszületett a kisfiam. Nekem semmi bajom nem lett a gyogyszertöl. Lehet maskent müködik, ha magzatelhajtasra hasznaljak, ezt nem tudom. Meg azt olvastam neten, hogy a gyogyszert ha mar volt csaszarod, akkor nem adjak, mert szetrepedhet a mehed es elverzel. Nalunk darabja kerül 300 euroba es 2-szer vagy 3-szor kell enni, ha abortuszrol van szo. En nem fizettem semmit, mert nekem szülest inditottak vele.
2014. júl. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!