Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Engedélyezett már Magyarország...

Engedélyezett már Magyarországon a magzatelhajtó tabletta korai terhességnél?

Figyelt kérdés
ha igen: tapasztalatok, ár, hatékonyság, mellékhatás?
2014. júl. 7. 11:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
75%
Nem! És remélem nem is engedélyezik majd soha! De amúgy Ausztriában sem lehet megúszni a kórházat. Csak orvosi felügyelet mellett szedhető és csak kórházban. Úgy tudom, elég erős görcsöket okoz és az abortusznál fájdalmasabb.
2014. júl. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Megmagyaráznám a kérdésemet:

hétfőn kiderült, újra kismama vagyok. már van egy kisfiam, jó munkám lenne szeptembertől, már nagyon rákészültem. erre bumm....a felelőtlenség eredménye egy újabb bébi. sokkot kaptam, s közben írtam ki a kérdést. utólag megbántam, és egyértelmű, hogy megtartjuk a picit. hirtelen azt éreztem, a világ is összedől, mert nem vagyok felkészülve egy újabb terhességre, szülésre, s egy kisbabára. de egy abortuszra se lennék, az biztos!

Megértem felháborodásotokat, s így tiszta fejjel már egyet értek azokkal, akik azt írták, ne is legyen engedélyezve ez a gyógyszer Magyarországon, hisz emberéletről van szó, nem csak egy megfázásról!

Ne ítéljetek el, butaságok kavarogtak a fejemben!

köszönöm....

2014. júl. 9. 11:58
 13/14 anonim ***** válasza:
62%

Bocsáss meg, én vagyok az, aki nagyot néztem a hatékonyság és a tabletta vonatkozásain.

Most megemelem a kalapomat előtted, és arra buzdítalak, soha ne ródd fel magadnak, ami a fejedben megfordult. Nem az a lényeg, kit milyen kísértés ér, hanem az, ki hogyan dönt végül.

Tiszta szívemből kívánok gondtalan babavárást és sok-sok boldogságot a bővülő családhoz!

2014. júl. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
köszönöm... :)
2014. júl. 9. 12:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!