Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki hanyadik hetesen érezte a...

Ki hanyadik hetesen érezte a gyerek rugást? És milyen érzés volt, és mit éreztetek?

Figyelt kérdés
2020. jún. 15. 08:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%
15 hetesen, mintha egy pici hasizom megremegne. Épp akkor olvastam fel a férjemnek a neten a 16.heti magzatfejlődést (minden héten utánanéztünk, hogy épp mi történik, nálunk ez házi feladat szerűen működött :D) és olvasás közben éreztem azt a pici izomrángást. Később gyakrabban éreztem. Előtte nem éreztem még olyat, valahogy tudtam, hogy ez nem a belem volt, hanem ő.
2020. jún. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
Engem is erdekelne, lassan 18. hetet toltom es meg nem erzem... Talan ilyen bizonytalan kis buborekot ereztem ejszaka, de nem tudom ő volt vagy belmozgas :)
2020. jún. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
Az elsővel 14, a kicsikkel 13 hetesen kezdtem érezni. Nekem egyértelmű volt, nem volt buborék meg pillangó, határozott mozdulatok voltak az elején is.
2020. jún. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
60%
15 hetesen az elsot, de akkor meg nem akartam elhinni, hogy az, 17 hetesen lettem benne biztos. A masodikat 16 hetesen.
2020. jún. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%
Elozo vagyok, en lattam, ahogy pici puklikat csinalt, mikor mozgolodott, az erzesre mar nem emlekszem.
2020. jún. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%
Én pont ugyanúgy, mint 1. Nem tudtam, hogy ő az, én is pontosan ezt hittem, hogy izomrángás. Merthogy annyi mindent mondanak, hogy milyen érzés az első magzatmozgás, halacska elúszik, buborék kipattan, pillangó szárnya... hát nekem egyikre sem hasonlított, konkrétan még két hétig azt hittem, hogy csak izomrángások a növekvő méh miatt. De nem, ő volt :)
2020. jún. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
60%
Én 19.hetesen tudtam azt mondani határozottan, hoyg na ez igen, ez a baba volt.
2020. jún. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
51%
Nekem először 18 hetesen bökött meg háromszor, és utána kb minden nap. Addig semmit sem éreztem.
2020. jún. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én 17 hetesen éreztem először. Nekem is olyan volt, minta egy izom kicsit magától összerándult volna, vagy mintha valaki belülről gyengéden megpöckölt volna. :)
2020. jún. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
1. babát 19 hetesen éreztem először, mellső fali méhlepénnyel. Olyan érzés volt, mintha belülről simogatna valaki. 2. babát mar 15 hetesen, vele hátsó fali volt a méhlepény, és olyan érzés volt, mintha buborékok pukkannának ki a hasamban.
2020. jún. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!