Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik a Covid miatt NEM halaszt...

Akik a Covid miatt NEM halasztottak el a gyerekvallalast, megbantatok ill. mennyiben mas igy a varandossag, terhesgondozas?

Figyelt kérdés
2020. okt. 4. 17:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekem semmiben nem más mint az első terhessegnel.
2020. okt. 5. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Hát azt azért fájlalom, hogy a férjem egyetlen vizsgálatra sem jöhet be, magánba sem (Erdély). Ezt leszámítva viszont, vírus ide vagy oda, nagyon boldogok vagyunk, és ez egy csodás időszak. :-)
2020. okt. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én is azt sajnálom, hogy az ultrahangokra nem jöhet be a párom. Bár a legelsőn, a terhesség megállapításakor még bent volt, az nagyon megható volt :)
2020. okt. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Azert kerdezem, mert anno aprilis-majus kornyeken sok lehurrogo volt ilyen kerdesek kapcsan itt es mostanra kezdenek talan beerni a tapasztalatok.

En februarban teszteltem pozitivat, egy-ket heten belul szulok, a terhesgondozas rendben zajlott, ahogy irtatok a homeoffice egy aldas volt, egesz biztosan hazakuldtek volna ennyi oklendezessel, mai napig vannak emelygeseim, jobb volt itthon megszenvedni ezeket es mindez ugy is megerte h a gyerekeim marcius ota kb 4honapot voltak itthon es mi mindketten dolgoztunk kozben. De osszessegeben szerintem kar lett volna halasztani 1-1.5evet, tekintettel arra h 38eves vagyok es ki tudja mennyi probalkozas utan jott volna ossze ha osszejon. Orulok h masoknak is pozitiv lett vegul a merleg. A maszkos ill. esetleges apa nelkuli szulesert remeljuk mindenkit karpotol egy egeszseges baba:)

2020. okt. 5. 10:58
 15/15 anonim ***** válasza:

Én még csak most teszteltem pozitívat 2 hete, de már most elegem van az sztk-ból, úgyhogy mi magán dokinál fogjuk folytatni, pedig fiamnál (18hós) totál meg voltam elégedve a rendszerrel.


Telefonom kértem időpontot terhesség megállapításra, csak a telefontól számított 3hét múlvára kaptam, (akkor olyan 8-9hetes leszek) mert nincs kapacitás az új kismamákra, ha csak nincs probléma....

Illetve átszervezések is vannak. (Itt a városban 3helyen zajlik a terhes gondozás, mindenhol mást csinálnak) folyamat variálnak, hogy most ide kell menni, mert a másikat lezárják, vagy most oda...

2020. okt. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!