Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34. hét cervix 2110, második...

34. hét cervix 2110, második baba. Tapasztalatok hasonló értékkel mikor szültetek?

Figyelt kérdés

3*2 magnesi citricit szedek, délben, ha alszik a kisfiam pihenek, délelőtt játszótérre járok vele, de igyekszek nem szaladgálni, házimunkát minimálisra csökkentettem és lassabban csinálom, boltból nem cipekedek. Etetőszékbe ki-be rakom a fiamat (13 kg), 5. emeletről nem mindig megy le-fel, ilyenkor muszáj vinnem, de ezt igyekszem kerülni.

A doki azt mondta biztos hamarabb születik majd (kisfiam 37+5 hetesen, 2890 gr volt), de 3-4 hetet még muszáj kihúznom.

Nálatok hogy volt ilyen értékkel? Mennyi pihenéssel, mikor szültetek?


2010. aug. 13. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:

előre is bocs ha hosszú lesz:

nekem a nagy 10hónpos volt mikor megfogant a kicsi.akkor még nem járt,de szerencsére 13hónaposan elindult,akkor már kicsit könnyebb volt.az első 12hétben próbáltam nem hirtelen emelni...stb.aztán a 24.héten elkezdett nyílni a méhszáj:3100.majd 36+3hetesen már 2100...nekem akkor azt mondta a doki,hogy a 38.hétre megszülök.Mondtam nem is lenne baj,hiszen egyre nehezebben viseltem.a kiírás napján is csak 2100-végül is utána 2 naponta vizsgálat rásegített,na meg ittam a málnalevél teát a 36.héttől 4 nappal a kiírás után volt 2111.Végül 41+2hetesen indított szülésem volt.ennyit arról,hogy előbb születik :-)))

nekem a nagy olyan 12kiló körül volt.A végén hagytam kibontakozni,hiszen úgysem bírtam utána szaladgálni.Annyi volt,hogy naponta 1-2x 20perc séta.Ő babakocsiban.Amikor ebéd után elaludt,én mellé feküdtem,így ő is jobban aludt.Házimunka lazán...csak ami nem megerőltető.Mióta járni tudott azóta nem cipeltem annyit,sámlira ültettem,fürdés után,nem emeltem fül a pelenkázóra,az etetőszék helyett az asztalhoz szoktattuk,a kiságyból heverőre költözött.

egyszóval a 38.hétig kíméltem magam.bár utána is hiába vetettem be minden csoda praktikát :-)

2010. aug. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem 33. héttől kezdve C1111, szóval rosszabb mint a tied, s még egyben vagyok, pedig főzők, mosok takarítok:)

Nem lehet tudni, az is meg lehet hogy túlhordom pedig max 2 hetet jósoltak erre jővő héten kezdem a 37. hetemet:)

2010. aug. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
25.héttől 2110, most 38+3 napos vagyok és szerintem túlhordom...28.hétig pihentem, utána minden visszaállt a régibe, mert van egy 2 éves kisfiunk.
2010. aug. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!