Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szivároghat úgy a magzatvíz,...

Szivároghat úgy a magzatvíz, hogy csak napi 1-2 csepp távozik?

Figyelt kérdés

Minden nap 1-2x a sima, fehéres, krémes folyásomon felül látok a bugyimban 1-2 csepp vizes foltot. Van, hogy ott a fehéres folyás környékén, van, hogy lefolyik egészen a fenékrészéhez a bugyinak. Nem tudom eldönteni róla, hogy magzatvíz lehet-e vagy pisi, mert volt, hogy wc után lett rajta ez, de olyan is volt, hogy amikor mentem a wc-re, akkor tűnt fel. Sosem több, mint napi 1-2 csepp. Vettem szivárgást jelző betétet, de az az 1-2 csepp annyira kevés, hogy ha rácseppen a betétre, annyira halványan látszik, h nem tudom eldönteni, kék-e vagy sem. Ugye akkor magzatvíz, ha kék vagy zöld. Kicsit, mintha kékes lenne, de nem egyértelmű.

Azt olvastam, ha magzatvíz szivárgásról van szó, akkor 2-3 tenyérnyi folt is lesz 1-2 óra alatt. Nekem semmi ilyesmi nincs, csak 1-2 csepp, de az masszívan minden nap. És az ezen kívüli folyásom pedig sima, fehér, krémes. Kb egy hete van ez. Az első pár napban azt hittem, pisi, aztán vettem a betétet, most járok egy hétnél, a szülés nem igazán akar indulni ettől, pedig már a 40. hétben vagyok amúgy.

Mindenképp megyek jövő héten dokihoz, mert már áramlást is néznek majd meg egyebek és akkor rákérdezek erre is, de gondoltam addig is, járt más is így, hogy ennyire minimális magzatvíz csepegett neki?



2021. jan. 10. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem azt tanácsolták ha gyanakszom, tegyek le egy fehér tiszta lepedőt a földre. 20percre üljek rá, ha pisi akkor ha megszáradt foltot hagy, a magzatvíz nem.
2021. jan. 11. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kipróbálom, bár gyanítom, hogy pont nem sikerül azt a 20 percet kifognom, amikor ér cseppen az a csepp. :D Amúgy a bugyimon (direkt csak fehéreket hordok, mióta babás lettem) foltmentesen megszárad, mire újra megyek wc-re.
2021. jan. 11. 08:49
 3/4 A kérdező kommentje:
Épp cseppen az a csepp akart lenni. :)
2021. jan. 11. 08:49
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor menj be ha már betöltötted a 40. hetet bármi lehet.

Könnyű szülést! ❤️

2021. jan. 12. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!