Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetesen szivároghat magzatvíz?

18 hetesen szivároghat magzatvíz?

Figyelt kérdés
Eddig nem foglalkoztam vele, mert nem tudtam, hogy létezik ilyen. Egész terhességem alatt jellemző volt az erős folyás, az orvos mindig mindent rendben talált. Mióta tudomást szereztem erről aggaszt, hogy sokszor vizes szinte az egész bugyim. Nem tudom,hogy ez erősebb vizes folyás-e, vagy nálam is szivárog. Nektek mi a tapasztalatotok etéren?
2020. nov. 4. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen ha szivárog, már rég rossz. De ezt a neten keresztül nem fogjuk megmondani. Még orvosok is nehezen állapítják meg néha. Mindazonáltal a nagyon bő folyás is simán lehetséges.
2020. nov. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lehet kapni olyan betetet ami jelzi,ha szivárog.

De azt nem tudom,hogy vény köteles vagy sem?!

2020. nov. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem végig nagyon bő vizes jellegű folyásom volt, sokszor megijedtem mert azt hittem magzatvíz szivárog. Onnan tudtam hogy mégsem hogy megszáradva a bugyin fehéres foltot hagyott, tisztaságin pedig sárgásabb volt mint maga a betét. Tehát sosem száradt meg teljesen folt nélkül mint ha sima víz lett volna.
2020. nov. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem vényköteles a betét. Drogériában is van. 3-as válaszoló nekem is pont így volt szinte végig. De mindenképp említsd meg az orvosodnak. Sajnos amikor én szültem egy kismamának 26 hetesen ment el a magzatvíz.
2020. nov. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Most lehet kapni azt a betétet? Januárban mindenhol hiánycikk volt...
2020. nov. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon sok vizes folyásom van, szinte át is ázok. Pénteken voltam dokinál, mondta hogy a magzatvíz jó uh alapján, szóval sima folyás. Azt mondta hogy normàlis.
2020. nov. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem van, hogy a vizelet is elfolyik egy picit,eleinte én is azt hittem magzatvíz, de rájöttam, hogy ez bizony pisi 😆24hetes vagyok
2020. nov. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!