Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt ehetek pasztőr...

Terhesség alatt ehetek pasztőrözetlen házi tejből készült füstölt sajtot?

Figyelt kérdés

Igazából attól félek, mert még nem estem át a toxoplazmafertőzésen, vagy a sajttól nem kaphatom el?

Egyébként már ettem belőle egy jó nagy darabot, ugye nem fog ártani?


2010. aug. 15. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha jól értem nem lett felforralva a tej felhasználás előtt.Nos,ha már ettél belőle vissza csinálni nem tudod de ne ijedj halálra azért ennyi még nem árthat.De én többet nem ennék belőle,legközelebb vagy boltba vegyél füstölt sajtot vagy forraljátok fel használat előtt.

Én úgy tudom ettől nem lehet toxoplazma fertőzésed.

2010. aug. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtál, viszont most olvastam, hogy az ilyen sajtoktól a listériát el lehet kapni. Most megint bepánikoltam, de remélem nem lesz semmi baj. Az biztos, hogy többet nem eszek.
2010. aug. 15. 21:12
 3/3 anonim ***** válasza:

A párommal most ittunk 2 napja pasztőrizetlen, forralatlan házi tejet, és talán ettől kaptunk gyomorfertőzést v szalmonellát. Rajta erősebben kijöttek a tünetek, mint rajtam, nekem a hasam fájt, meg hányingerem volt, neki csomó baja. Még mindig nem 100-as a gyomrom.

Máskor inkább ne, mert sose lehet tudni. Ha házi tejet iszol, forrald fel, úgy jó lesz.

2010. aug. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!