Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kell-e olyantól tartani, 20....

Kell-e olyantól tartani, 20. terhességi hétnél, hogy nem megfelelő fekvési pózban a mgzat esetleg megnyomódhat, sérülhet?Pl. félig hason fekvő pózban.

Figyelt kérdés
2007. márc. 14. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennek kivédésére van a magzatvíz. :)
2007. máj. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi.A természet tudja a dolgát.Ha nem jól fekszik a baba akkor az csak a szülést befojásolja,de a babára nézve nincs probléma.Nekem a baba az arcán fekve ékelte be magát a 26.héten és az orrocskájából csak egy pici látszott amikor a világra jött.Aztán néhány nap múlva szép kis pisze orrocskája lett.
2007. máj. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jól fekszel, majd jelez a baba! Nekem állandóan dörömbölt, hogy "anyu ez így nem jó"!
2007. jún. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!