Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhessegi rosszulletre mi...

Terhessegi rosszulletre mi hasznal? A magne b6 jo ra? Nagyon rosszul vagyok, semmit nem birok csinalni, es itt van a nagylanyom akivel foglalkoznom kell, es dolgozom is.

Figyelt kérdés
Es meg csak 7 hetes vagyok.Emlekszem a lanyommal ia ez volt,a 17dik hetig....En ezt nem birom meg ket honapig.Csak az agyban birok letezni.:(
2011. nov. 7. 11:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban... 8+3 vagyok, csak nekem két nagyobbom van, egy hároméves kislány és egy 15 hós kisfiú. A kettővel együttvéve nem voltam ilyen rosszul, mint ezzel a picivel. Már mindent próbáltam: B6, homeopátiás szerek, gyömbér, kóla, keksz... Talán még az a legjobb (de nem megoldás, csak picit néha segít) hogy szinte minden félórában bekapok egyetlen falat valamit.

Csak együttérzésemet tudom kifejezni - szerintem a melóból legalább írasd ki magad egy időre - kitartás, előbb-utóbb jobb lesz ez, mást úgyse tehetünk, mint várunk. Jobbulást!

2011. nov. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

SZia.Nem is gondoltam h pont te irsz nekem.Olvasom a blogod/naplod mar az elso terhesseged ota,Hoxas vagyok mar 4eve,anno olvastam a forumot ahol a terhessegrol beszeltetek,es szinte mindenki naplojat olvasom onnan a mai napig.Zizi,Studio,Marineva,Sára,Diagonalt....stb.:))

Es igen csak akkor jo ha van kaja a hasamban,most ettem,most jobb,de az a baj h szinte semmit nem kivanok,nem elhetek pizzan.most azt rendelt a ferjem mert masra nem birtam ranezni.es amint kezdek ehes lenni jon a hanyinger.a reggel a legrosszabb.Olvastam h te is agyban fekszel.Remelem nem tart sokaig neked sem.puszi

2011. nov. 7. 13:15
 3/3 xStefix ***** válasza:

Nekem is a falatozás válik be, érdekes módon. Pedig én se kívánok már nagyon semmit, sőt, az első falat is nehezen megy le. De még mindent megettem eddig és nem volt róka sem, kopkop. (9 hetes vagyok) Anno nektarint ettem végső kínomban, most a jonatán alma a nagy favorit. És egész nap szomjas vagyok... de a sima víz már nem esik olyan jól, mint korábban. Inkább gyümilé.

Nekem az egész napos hanyimanyi a legrosszabb: olyan, mintha az egész belsőm fel lenne fordulva, minden mindehol és emiatt a hangulatom is hullámzó, hisztis. Olyan tré, hogy nem tudok segíteni magamon. :S Csak az ébredés utáni 15-30 perc a jó, amíg fel nem ébred a hasam.. Párszor már a fejem is fájt és sokszor vagyok lusta vagy álmos, mint a dög. De a kezdeti keményedés, ami miatt én is sokat feküdtem, már múlóban van.

Ami nekem még segít, ha épp rá tudom venni magam, az a séta (vagy gyakori szellőztetés). Úgy veszem észre, hogy jót tesz a gyomromnak is a friss levegő. Emlékszem, anno nyáron lettem terhes; az első őszi hűvösek maga volt a megváltás!

Én a 12 hétig vágom a centit, remélem most is vége lesz addigra. Kitartás nekünk!

2011. nov. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!