Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik vitaminra váltsak?

Melyik vitaminra váltsak?

Figyelt kérdés
Valószínű, hogy a Gravidától van hányingerem. Amikor kimarad egy nap, akkor jól vagyok. Váltanék, de mire? Nem szeretném sorban megvenni az összes fajtát, hogy kísérletezzek. Az előző terhességemnél a Pharmaton matruelle-t szedtem, semmi bajom nem volt. De ahogy nézem, nem lelet kapni. Tapasztalatokra lennék kíváncsi, akiknek hányingert okozott a Gravida, melyikre váltottatok, ami bevált?

2021. júl. 17. 22:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gravidával kezdtem én is és nagyon rosszul voltam tőle, Femibiont szedtem utána végig és még most is a szoptatás alatt.
2021. júl. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy vele egyedül: https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe.. Ez meg az ellenkezője: https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe.. De én azt is nézném, hogy melyiknek jó a felszívódása és az a Trimeszter meg a GAL, de a lényeg, hogy éhgyomorra egyiket se szedd be, mert a B-vitaminok tudnak kellemetlenséget okozni.
2021. júl. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem éhgyomorra szoktam. Ráadásul kivárom a nap folyamán azt a ritka pillanatot, amikor épp nincs, vagy enyhe a hányingerem. Volt már, hogy kijött, azóta óvatosabb vagyok.
2021. júl. 17. 23:10
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én pont emiatt nem szedtem aztán terhesvitamint csak vasat és magnéziumot külön.

Semmi baja nem lett a babámnak, se nekem.

2021. júl. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azért valamit szeretnék szedni. Sajnos nem sikerül annyi gyümölcsöt és zöldséget bevinnem, amennyit kéne. (nem kívánom, csak kis mennyiségben) Illetve sportolok, igaz, most csökkentett üzemmódban, de ilyenkor főleg pótolni kell a vitaminokat. És biztos, hogy van olyan, ami jó lehet, mert egyet tudok, de azt már nem lehet kapni.
2021. júl. 18. 09:45
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Femibiont szedek soha semmi bajom nem volt tőle.
2021. júl. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ! 🙂
2021. júl. 18. 11:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Elevitet szedek :)
2021. júl. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!