Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik várandósvitamin jött be?

Ignis Subdialis kérdése:

Melyik várandósvitamin jött be?

Figyelt kérdés

Ha többel is jó tapasztalatod volt vagy nem soroltam fel, amit szedtél, kérlek fejtsd ki hozzászólásban. Köszönöm.

(Egy másik kérdésem arról szól, hogy melyiktől voltál rosszul.)



2020. szept. 13. 21:58
A kérdező szavazást indított:
Czeizel
dm A-Z Mama (Mivolis vagy das Gesunde Plus)
Elevit
Femibion
GAL
Gravida
Jutavit
Ladeevit
Trimeszter
Egyéb vagy több is (hozzászólásban)
317 szavazat
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
81%
Most a melyik jött be egy fura kérdés. Csak a gravidat szedtem. Tokeletes volt végig a verkepem. Lehet másikkal is az lett volna, ezt nem tudjuk meg. Viszont hánytam tőle. Reggel nem tudtam bevenni csak később.
2020. szept. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
Pont azért fogalmaztam így, mert sokan panaszkodnak hányingerre, hányásra, székrekedésre egyes termékeknél és emiatt váltanak, más készítménynél meg már ezt nem tapasztalják. Tehát az "bejön".
2020. szept. 13. 22:11
 3/45 anonim ***** válasza:
88%
Első kettővel Elevitet szedtem, harmadikkal Femibiont. Egykutya.
2020. szept. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
89%
Én csak a Gravidát és az Elevitet próbáltam. A Gravidától folyton hánytam és émelyegtem terhesség nélkül is. Ráadásul folyamatosan farkaséhes voltam. Az Elevit bevált,így a második gyereknél nem kísérleteztem tovább.
2020. szept. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
90%
Első babámmal femibiont szedtem. Vashiányos lettem. Második babámmal ladeevitet szedtem, vérkép tökéletes, de okozott szorulást. Hányás, hányinger, rosszullét mindkétszer a 7.héttől kb az 5.hónapig tartott, szóval nem fogom a vitaminra. A víztől is tudtam hányni.
2020. szept. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:
Tisztelettel kérném a lepontozót, ne vonja kétségbe mások tapasztalatát, próbáljon ellenállni a kísértésnek, mert a válaszok hasznosak. Köszönöm.
2020. szept. 13. 23:28
 7/45 anonim ***** válasza:
87%
Gravida mindkét terhességnél.
2020. szept. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
85%

Elevitet szedek, soha semmi problémám nem volt vele. Vettem már be kb minden napszakban, reggel, este, lefekvés előtt, éhgyomorra stb. Soha nem okozott hányingert. Székrekedésem sem volt eddig, de ezt szerintem a rostban gazdag étkezés jobban befolyásolja.

19 hetes kismama

2020. szept. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
85%
Kerezo, a lepontozo szerintem valami vitamin ellenes zöldség-gyümölcstermelő 😀
2020. szept. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
85%
Én Trimeszter1-gyel kezdtem,mert nagyon jokat olvastam rola,de utáltam szedni,mert hatalmas és rücskös és mindig a torkomon akadt még felezve is. Volt,hogy fel is adtam a lenyelést,pedig brutál lótabikat is le tudtam nyelni mindig. Ezt leszámitva jonak tartom azt is,de Femibiont szedek,mert az csuszik és abban is van minden jo.
2020. szept. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!