Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyha nem kezdtem el időben...

Hogyha nem kezdtem el időben terhesvitamint szedni, akkor nagyobb esély van rá,hogy beteg lesz a babám ?

Figyelt kérdés
Csak a 11. hétben tudtam meg, hogy terhes vagyok és akkor kezdtem el szedni...de így az első trimeszter alatt szinte kimaradt a folsav és minden vitamin. Pont amikor elvileg fontos lett volna..
2021. szept. 21. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezen kár parázni, így alakult és kész.

Előre nézz, sok egészséges baba születik terhesvitamin nélkül is.

2021. szept. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Akkor sem lesz semmi baja ha nem szedsz.

A vitamin neked van és nem a gyereknek.

A gyerek elvonja a szervezetedből ami neked kell.

Viszont ha te lenullázodsz na akkor jön az, könnyebben benyalsz dolgokat, hogy tönkre megy a fogad..stb

2021. szept. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A terhesvitamin nem számít. A folsav igen, nagyobb az esély az idegcső záródási rendellenességre. Genetikai UH-val kiderül, ha gond van kb. most, vagy lehet, hogy rég túl vagy rajta.
2021. szept. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A folsav a terhesség első 28 napjában a legfontosabb. A legtöbb nő ilyenkor még azt sem tudja, hogy terhes. Úgyhogy nem maradtál le semmiről.
2021. szept. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!