Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Móri kis mamák! Mennyit...

Móri kis mamák! Mennyit fizetett nektek az önkormányzat kárpótlásul azért mert Fehérváron kellett szülnötök?

Figyelt kérdés
2010. szept. 1. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
66%

Ezt most nem mondod komolyan, egy szakadt, lerohadt hely helyett lehetőség van egy jól felszerelt és ellátott kórházban szülni és még kárpótlást adnak ezért?

Mikor én szültem, még üzemelt Mór, de ha fizettek volna sem mentem volna oda szülni. A megyei kórházban van csecsemőosztály, ahol szakemberek látják el a babádat, bármilyen probléma esetén (és ez sosem volt Móron). Örülj neki nkább, hogy a babád jó kezekbe kerül, mert volt szívás, ha mentőnek kellett Mórról a beteg csecsemőt áthoznia Fehérvárra és anyuka Móron az újszülött Fehérváron.

2010. szept. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy Móron elég tré hely volt a szülészet, de mivel megszüntették és Fehérváron kell szülni ezért fizet az önkormányzat kárpótlásként. Tudom hogy jobb Fehérváron szülni ott most újították fel a szülészetet. Csak kíváncsi lennék hogy milyen összeggel kárpótol a móri önkormányzat.
2010. szept. 2. 10:30
 3/4 anonim ***** válasza:
azta ezt nem mondod komolyan h ebből is hasznot akarsz húzni??inkább örüj neki h jó helyen fogsz szülni.
2010. szept. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsi lennék hogy mennyit fizetnek. Az ilyen bunkóknak mint te nem kértem a véleményét!!!!
2010. szept. 3. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!