Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem féltek attól, hogy a...

Nem féltek attól, hogy a babátok olyan családtagra fog hasonlítani, aki nagyon nehéz természetű?

Figyelt kérdés

Mostanában jutott eszembe, hogy a baba bárkire hasonlíthat majd a családból, csak remélem apukámra nem fog. Apukám épp nem rossz ember, szeret a maga módján, de nagyon önző, magánakvaló, beképzelt, és a pénz a legfontosabb dolog az életében. Ezen kívül nagyon nehéz természet, szeret kötekedni, soha semmi sem jó neki. Amikor ismerkedtem, tudtam olyan párt sosem szeretnék, mint ő. A férjem szerencsére pont a szöges ellentéte. Őszintén egy kicsit megijeszt, hogy a babánk rá is üthet majd. Egyébként nem a rossz nevelés miatt lett ilyen apukám, nagymamám nagyon jó természet, szépen nevelte fel apukámat és a testvérét is, aki mérőben más ember lett.


Normális hogy ezen aggódok? Nektek fordult meg ilyen gondolat a fejetekben?



2021. okt. 18. 11:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Sokmindentől féltem (koraszülés, fejlődési rendellenesség, oxigénhiány,hogy én meghalok szülés közben), de ettől pont nem :) Attól még, hogy testvérek, lehet, hogy más szellemben nevelkedtek, senkit nem érnek ugyanazok a környezeti hatások, és ezeknek nagyobb szerepük van, mint hinnénk.
2021. okt. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
normális,de nyugodj le. sok kismama paramami stresszel sok minden miatt.hormonjaid is dolgoznak
2021. okt. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ezen még raerek törni a fejem, egyelőre a szülesen legyek tul és minden rendben legyen.
2021. okt. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Félni én is attól félek, hogy minden rendben lesz-e a terhesség hátralévő részében, egészséges lesz-e a baba..stb. Annyi fordult meg a fejemben, hogy remélhetőleg nem egy bizonyos családtag finoman szólva is nem túl kimagasló szellemi készségeit örökli.
2021. okt. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Féltem, de nálunk van olyan rokon, aki szerintem autista, csak sosem lett megállapítva, semmilyen érzelmet nem ért meg, gondolhatod milyen könnyű vele.
2021. okt. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Rajtad is múlik milyen lesz
2021. okt. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem, ebbe még nem gondoltam ilyen mélyen bele, inkább egymást szoktuk ugratni azzal, hogy ha a férjemre fog ütni milyen lesz, vagy ha rám, akkor milyen.

Alapvetően én egy nagyon nyugodt, megfontolt egyén vagyok, sosem tervezek percre pontosan semmit, kicsit patópálosan is állok a dolgokhoz, mégis a végére érek. Jól szervezett vagyok és iszonyat lobbanékony természetem van. Ezt apukámtól örököltem!

A férjem állandóan arcon pörög. Jön-megy, intézkedik, pakol, néha már elszédülök tőle. Ő nem lobbanékony, inkább szekálós természet, aki csak úgy odaszurkál. A lobbanékony természetemre az a reakciója, hogy inkább ott hagy főni a levemben. :D

Mindig mondom, hogyha egy ilyen gyereket kapok tőle, akkor nemtudom hogy fogok boldogulni vele. A kezébe adom, aztán menjenek levezetni egymás felesleges energiáit... :D

Szerintem jól felismerem az emberi tulajdonságokat és zömében sikerül is megtalálnom a közös hangot bármilyen típusú emberrel, így nem hiszem, hogy pont a gyerekünknél lenne ilyen probléma. Marha akaratos lesz, az tuti. Ez mindkettőnkben megvan. De nem félek ettől. Elég azért aggódni momentán, hogy rendben menjen a terhességem. :)

2021. okt. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem félek. Akármilyen lesz elfogadom, és tudni fogom kezelni.
2021. okt. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Venne van a pakliban



Nem féltem..

Inkább a férjem családjàban remènykedtem, hogy nem arrol hozza a szuicid hajlamot és egyebeket.


De nem féltem, ha kell, akkor kezelem

2021. okt. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
54%
A viselkedés nem a genetikától függ.
2021. okt. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!