Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetesen nincs szívhang....

Monikamagdolna kérdése:

7 hetesen nincs szívhang. Volt ilyen másnak is?

Figyelt kérdés
Mensi szerint 7 hét 3 napos terhes vagyok. Elég hamar megtudtam. Múlt héten voltam orvosnál. 6 hét 1 naposan. Szívhangot nem talált, és azt mondta, valszínűleg fiatalabb a terhesség. 13mm Petezsákot látott benne egy ponttal. Ezért e hétre, tegnapra, 8 nappal az első vizit után megint visszahívott. Itt elvileg 7.2. Hetesen. Szívhangot nem talált. Közölte, sajnálja, ebből valszínüleg vetélés lesz. Viszont ekkor kiesett a kiskönyvemből az előző heti uh kép.amit mellesleg ő csinált. és azt mondta, huuu.. azóta nőtt valamit.. mert ma már ott volt a szikhólyag, ami az előző héten még nem.. ezért egy minimális esèly mègis van... most jövő héten megint van időpontom, de szerintem keresek másik orvost. Ennél a biztos rossz is jobb. Valakinek hasonló eset?

2022. márc. 3. 11:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Menstruáció alapján én is 6 hetes lett volna már, aztán uh-n sak 6mmes gest gyürüt látott a doki. 2 héttel kisebb volt mint a menstruáciohoz képest.

Szerintem is jobb ha meg kérdezel illetve meg vizsgál egy másik doki is 😊

2022. márc. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Volt, sajnos missed ab lett.

Remélem neked csak később fogant és azért nem látszik még! Én is keresnék másik orvost a helyedben.

Kívánom, hogy minden jól alakuljon!

2022. márc. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Elszámolták a terhességedet, vagy később fogant a baba, vagy a dokid készüléke elavult. Másik orvos megvizsgálhatnak, azért van esélyed a szívhang beindulásának.
2022. márc. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
En is elmennek a helyedben mashoz
2022. márc. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Igazából nem tudom pontosan, mikor volt a mensim. Én hülye sosem írom...a ciklusom 35 napos. Ezt azért tudom, mert kb. Pont minden 5.héten ugyanazon a napon jön meg. Január 9-13 között jött meg utoljára..a vizsgálatkor a 9. Vettük alapul. És igen.. én elég elavultnak néztem a készüléket..

Még bizakodom egy kicsit.. de lesz ami lesz

2022. márc. 3. 12:22
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mikor petezsák volt meg egy kis pontocska benne akkor 4-5 hét kozott voltam a dokinal. Lehet csak kesobb fogant. Szoritok.
2022. márc. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
84%
Ha elég hamar megtudtad akkor valószínű nem fogant ennyivel később. Mikor lett pozi a teszted?
2022. márc. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha 8 mm-rel lett nagyobb, akkor van esély, ilyenkor fixen napi 1mm-t nőnek. De amúgy valószínűleg vetélés lesz, ilyenkor már az embrió 1 centi körül van.
2022. márc. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Teljesen véletlenül tudtam meg. 80 db-os Ovulációs tesztet rendeltem amiben volt 20 darab 10-es érzékenységű tesztcsík. Gondoltam megpróbálom. Febr. 3-án pontosan alig láthatóan megjelent q második csík. Nem tudtam, jól látok e, ezért minden nap tesztelgettem. 1 héten keresztül amíg el nem fogyott, minden egyes nap erősödött a második csík. Ekkor kértem időpontot nőgyógyászhoz. Közben a mensi is elmaradt.
2022. márc. 3. 13:15
 10/23 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyit nőtt. Első vizitem 13mm petezsák kis ponttal. Második viziten csak a szívhangot kutatta.. nem mért semmit hasonlításképpen.nem talàlt szívhangot.. ezzel le is zárta.. ekkor kezdett írni a kiskönyvembe, ahol benn volt qz egy hetes uh képem, ekkor mondta, hogy hoppá...azért fejlődött a terhesség, mert múlt héten még nem volt szikhólyag most meg már igen. Főleg ez az, ami megzavart.
2022. márc. 3. 13:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!