Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetesen nincs szívhang....

Monikamagdolna kérdése:

7 hetesen nincs szívhang. Volt ilyen másnak is?

Figyelt kérdés
Mensi szerint 7 hét 3 napos terhes vagyok. Elég hamar megtudtam. Múlt héten voltam orvosnál. 6 hét 1 naposan. Szívhangot nem talált, és azt mondta, valszínűleg fiatalabb a terhesség. 13mm Petezsákot látott benne egy ponttal. Ezért e hétre, tegnapra, 8 nappal az első vizit után megint visszahívott. Itt elvileg 7.2. Hetesen. Szívhangot nem talált. Közölte, sajnálja, ebből valszínüleg vetélés lesz. Viszont ekkor kiesett a kiskönyvemből az előző heti uh kép.amit mellesleg ő csinált. és azt mondta, huuu.. azóta nőtt valamit.. mert ma már ott volt a szikhólyag, ami az előző héten még nem.. ezért egy minimális esèly mègis van... most jövő héten megint van időpontom, de szerintem keresek másik orvost. Ennél a biztos rossz is jobb. Valakinek hasonló eset?

2022. márc. 3. 11:51
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
84%
ha februar 3.an tök halvany volt a teszt, akkor ugy a 10.dpon tarthattal. Vagyis 25.e kornyeken lehetett mensid. Ha multheten voltal eloszor dokinal akkor 4-5 het korul lehettel. 😊 A heten meg 5-6 het kozott voltal. Szoval ez igy pont jó, jovoheten lesz szivhang.
2022. márc. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
51%

Tételezzük fel h febr 3 volt a dpo7(ilyenkor még általában nem mutatja a teszt de nálad már látszott). napod az azt jelenti h több mint 30 napja növekszik benned.

26 nap környékén már szívhangnak kéne lenni!

Sajnos ez valószínű nem lesz élet képes.

2022. márc. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
66%
utolso, nem teljesen ertelek ha dpo 7et feltetelezel februar 3an akkor, miert kene lennie szivhangnak, hisz csak 4het 6 napos lenne ma.??? 🤷‍♀️ szivhang 6 het utan van, de altalaban 7 het utan hiv vissza a doki, mert az a biztos.
2022. márc. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
77%

Nem jól mondod utolsó...ha febr. 3 a 7. dpo, akkor pont ma kéne 7 hetesnek lennie. Hiszen ha febr. 3 7. dpo, akkor jan. 27. a peteérés, és kb. jan. 13. lenne az utolsó menstruáció (28 napos ciklussal).


Mindenesetre még valamennyi remény van, de fel kell készülni... én drukkolok nagyon kérdező.

2022. márc. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
oh, bocsi, igazad van, belevesztem a szamolgatasba. Pedig tobbszor atszamoltam 😄.
2022. márc. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek. S.O.S. elmentem egy másik orvoshoz. Az U.H. szerinti méret 6hét 1 napnak felel meg. Az orvos azt mondta, itt még bármi megtörténhet. 14 nap múlva javasolta a következő vizsgálatot.

Megmutattam neki a múlt heti uh képet, azt mondta, annál most jobban néz ki a dolog.

2022. márc. 3. 16:02
 17/23 anonim ***** válasza:
78%
szoritok, majd irj, hogy alalkul
2022. márc. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg vanremeny, altalaban6+3-tolszokott lenni szivhang.
2022. márc. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

A ciklusom 35 napos amúgy. Egyenlőre az tartja bennem a reményt, hogy a múlt hét óta fejlődött a terhesség. megjelent a szikhólyag, ami elvileg pont a 6. Hét kõrül válik láthatóvá..

14 napot most kivárom, addig nem vizsgáltatom már magam, mert csak kiidegel. Az sem sokat segít, hogy itt olvasgatok.. hiszen vannak példák pro és kontra😊

Köszönöm minden hozzászólást!

Jelentkezem, ha kicsit többet tudok

2022. márc. 3. 18:07
 20/23 anonim ***** válasza:
83%

Ha még nincs igazoltan élő terhesség akkor honnan van kiskonyved?

Nem a védőnő állítja ki, mikor már van élő terhesség?

2022. márc. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!